www.romny.osp-ua.info

Від нас залежить майбутнє наших дітей
28.03.2019
У перший день березневих канікул, 25.03.2019, усі вчителі міста Ромни об’єдналися для обговоренням спільної теми «STEM освіта – освіта нового покоління».

Реалізувати ідею створення інтегрованих засідань міських методичних об’єднань педагогів було нелегкою справою. Але ми спробували і поєднали фізику та історію, математику та трудове навчання, інформатику та образотворче мистецтво, хімію, основи здоров’я та фізичну культуру, біологію та українську мову, музичне мистецтво та іноземні мови. 

Педагоги знайомилися з освітнім простором шкіл міста, вчилися проводити тренінгові вправи на знайомство, проводили майстер-класи з використання сучасних інтерактивних сервісів Plikers, LearnigApps, Quzizz, Сlass Time за допомогою BYOD. Малювали, вирізали, створювали ментальні карти, презентували вправи та ігри, спрямовані на формування ключових компетентностей у дітей, знайомилися з методикою використання конструктора LEGO на уроках в початковій школі, обговорювали питання впровадження проектної діяльності, використання фрагментів музичних творів на уроках іноземних мов, вчилися використовували кейс-технології та перевернуте навчання та багато іншого. 

Відомий педагог Елвін Тоффлер говорив: «У майбутньому неосвіченим буде вважатися не той, хто не вміє читати, а той, хто не вміє навчатися». Наші вчителі вміють навчатися та навчати! І саме таких вчителів потребує Нова українська школа. Крокуймо в ногу з часом, будьмо професійно компетентними, бо саме від нас залежить майбутнє наших дітей.

 


Завідуюча методичним кабінетом відділу освіти, Галина Мальцева
© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2020
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua