www.romny.osp-ua.info

28.03.2019

Управління економічного розвитку Роменської міської ради оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки комунальної власності міста Ромни.

1.Інформація про об’єкт оцінки:

Назва об’єкта оцінки
Місцезнаходження об’єкта оцінки
Мета проведення оцінки
Земельна ділянка
площею 0,0640 га 
м. Ромни,             
б-р. Московський, 11-Б
Продаж орендованої земельної ділянки

2.Інформація про подібні до об’єкта оцінки об’єкти:
Об’єкт оцінки
Ознаки подібності
основні
додаткові
Земельна ділянка як окремий об’єкт оцінки або у складі об'єкта оцінки
Земельна ділянка, зокрема порівняної площі та за цільовим призначенням
Цільове призначення (для будівництва та обслуговування будівель ринкової інфраструктури (адміністративних будинків, офісних приміщень та інших будівель громадської забудови, які використовуються для здійснення підприємницької та іншої діяльності, пов’язаної з отриманням прибутку)

Претенденти подають в запечатаному конверті конкурсну документацію, що складається із:

- конкурсної пропозиції, запечатаної в окремому конверті, в якій зазначено також строк виконання робіт (у календарних днях). Пропозиція щодо ціни надання послуг з оцінки подається з урахуванням усіх податків, які сплачує претендент згідно із законом;

- документів щодо практичного досвіду суб’єкта оціночної діяльності з виконання робіт з експертної грошової оцінки земельних ділянок разом із заповненою інформацією щодо досвіду претендента та оцінювачів, які будуть залучені до підписання звіту (згідно додатку 3 до Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності, затвердженого Наказом ФДМУ від 31.12.2015 № 2075 - далі Положення);                                    

- підтвердних документів, а саме: заяви про участь у конкурсі з відбору суб’єктів оціночної діяльності за встановленою формою (додаток 4 до Положення); інформації про претендента (додаток 5 до Положення).            

На конверті слід зазначити: «На конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності», а також зазначити назву об’єкта оцінки, щодо якого буде проводитися конкурсний відбір суб’єкта оціночної діяльності, та найменування юридичної особи або прізвище, ім’я, по батькові фізичної особи - підприємця, який подає конкурсну документацію. Замовник робіт з оцінки та платник-управління економічного розвитку Роменської міської ради.

Очікувана найбільша ціна надання послуг з оцінки об’єкта оцінки – 4000 (чотири тисячі) грн.(включаючи рецензування звіту).

Конкурс відбудеться 23 квітня 2019 року о 14-00 годині в каб. № 20 виконавчого комітету Роменської міської ради за адресою: м. Ромни, бульвар Шевченка, 2. Конкурсна документація приймається за адресою: м. Ромни, бульвар Шевченка, 2, каб. № 2. 

Кінцевий термін подання документів – 16 квітня 2019 року.

Телефон для довідок 5 32 92.

Конкурсна комісія.
 
© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2020
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua