www.romny.osp-ua.info

Про пожежну безпеку і не тільки…
03.04.2019

Днями у Виконавчому комітеті Роменської міської ради проведено семінар-нараду для спеціалістів з охорони праці підприємств та закладів освіти міста.

Зі вступним словом виступила начальник відділу з контролю за додержанням законодавства про працю та зайнятість населення Стоян Леся Миколаївна, яка ознайомила учасників семінару з порядком денним.

Основна тема семінару – пожежна безпека. Старший інспектор ДПРЧ – 14 Управління ДСНС України у Сумській області Дейнека О.В. проінформував про випадки травмування людей внаслідок пожеж, ознайомив присутніх з правилами користування вогнегасником, розповів про дії під час пожеж та вимоги до документації з пожежної безпеки, відповів на численні питання присутніх.

Про основні напрямки соціального страхування та оптимізацію використання коштів Фонду доповів начальник Роменського  відділення  управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Сумській області Коломієць Ю.М.

Страховий експерт Роменського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Сумській області Пензій В.В. проінформував, що в місті у поточному році сталося два нещасних випадки, пов’язаних з виробництвом. Зазначив, що причиною випадків стала людська недбалість на робочому місці.

Учасникам семінару розповсюджені методичні матеріали.


За повідомленням відділу з контролю за

додержанням законодавства про працю та   
зайнятість населення Виконавчого комітету
Роменської міської ради
 
© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2020
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua