www.romny.osp-ua.info

03.04.2019

03.04.2019 з метою сприяння в укладенні аптечними закладами міста договорів про реімбурсацію в умовах переходу Урядової програми «Доступні ліки»в адміністрування Національної служби здоров’я України, було скликано нараду, яку провів заступник міського голови Тетірко І.В.

У нараді взяли участь представники аптечних закладів міста різних форм власності та підпорядкування. 

Тетірко І.В. ознайомив учасників зі змінами в законодавстві стосовно подальшого функціонування програми «Доступні ліки»та поспілкувався з представникамиаптечних закладів міста Ромнипро стан укладення договорів з Національною службою здоров’я України.

За результатами нарадибуло визначено, що три аптечних заклади міста (аптека №10 тааптека №17 ТОВ «Прана-Фарм», аптека ФОП Карпенко В. М.)вже підписали договори про реімбурсацію з Національною службою здоров’я Українита чекають на електронні рецепти від закладів охорони здоров’я, ще сім закладів(аптека №7 ТОВ «ПодорожникСуми», аптека №1 ТОВ «Медтехніка»,Аптека №2 ПП «ЧУБЕНКО І.Л.»,аптека №20 та аптека №33 ТОВ «Мед-сервіс Харків»,Аптека №202 КП СОР «Суми-Фарм»)зареєструвалися в електронній системі охорони здоров’я, знаходяться на стадії укладання договорів та проводять активну роботу по отриманню ключів і налагодженню необхідного програмного забезпечення.

© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2020
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua