www.romny.osp-ua.info

Тріумф учениці Роменського ВПУ!
08.04.2019

Учениця Роменського вищого професійного училища Анастасія Коновал здобула абсолютну перемогу – два перших місця – у двох мовних конкурсах: ХІХ Міжнародному конкурсі з української мови імені Петра Яцика та IX Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка – наймасштабніших  українських проектах в нашій державі та поза її межами,  і є претендентом на призначення стипендії Президента України.

Слід наголосити, що продемонструвавши високий рівень знань, Анастасія відстояла честь усієї області, адже  стала єдиною представницею всієї Сумщини серед призерів усіх типів навчальних закладів у конкурсі  П. Яцика, поряд із переможцями  із Київського національного університету ім. Тараса Шевченка та  Національного  медичного університету ім. О. О. Богомольця.

Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика та Міжнародний мовно-літературний конкурс імені Тараса Шевченка є одними із найпрестижніших, наймасовіших інтелектуальних змагань в Україні та за її межами. Щороку в них беруть участь тисячі школярів, учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти, студентів з України, а також Польщі, Румунії, Хорватії, США. Вони  спрямовані  на підвищення рівня знань учнів з української мови й літератури, виховання у молодого покоління любові  та поваги до мови власного  народу,  сприяння престижу й  утвердженню статусу української мови як державної.

Високі досягнення учениці стали можливими завдяки зусиллям викладачів української мови та літератури ДПТНЗ «Роменського вищого професійного училища» Світлани Яцменко (викладач вищої категорії, старший викладач) та  Алли Скляр (викладач вищої категорії).

Вітаю Анастасію, викладачів навчального закладу Світлану Миколаївну та Аллу Анатоліївну  із перемогою у двох мовних конкурсах: ХІХ Міжнародному конкурсі з української мови імені Петра Яцика та IX Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка! Дякую за невтомну працю та любов до рідної мови. Бажаю творчого натхнення, нових звершень та подальших перемог!

 

Директор ДПТНЗ «Роменське ВПУ» Павло Помаран

© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2020
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua