www.romny.osp-ua.info

ЧЕМПІОНАТ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ З КІОКУШИН КАРАТЕ
10.04.2019

За традицією в кінці березня в нашому місті проводиться відкритий чемпіонат області з кіокушин карате. Кожного року наші змагання набирають популярності та збирають нових учасників з різних регіонів України.  Цього року, 30 березня в спортивному комплексі імені В.Окіпного зібралися близько 200 учасників з 6 областей країни, а саме: з міст Києва, Ірпені, Золотоноші, Кривого Рогу, Кременчука, Полтави, Пирятина, Миргорода і звичайно ж команда міста Ромни в складі 37 чоловік, вихованців спортивного клубу «Арадеш». Така кількість та широка географія команд-учасників відвідала наші змагання вперше за 11 років.

З привітальним словом та побажанням успіхів і перемог до спортсменів звернувся головний суддя змагань  Сайфула Магомедов.

Змагання проходили на двох татамі по олімпійській системі в розділі куміте (повний контакт). З початку і до кінця змагань спортивний зал був наповнений емоціями та волею до перемоги, в запеклих поєдинках визначалися переможці та призери чемпіонату. За ходом і безкомпромісністю поєдинків спостерігала та вирішувала спірні моменти поєдинків потужна бригада суддів федерації WKB України в складі 20 чоловік. Загалом змагання пройшли «на одному подиху» в дружній атмосфері спортивного азарту.

У командному заліку в напружених боях наша команда вперше виборола перше місце та кубок, отримавши 10 золотих, 7 срібних та 9 бронзових медалей, друге місце зайняла команда міста Ірпінь, третє місце – Полтави.

Перші місця: Дубовий Андрій, Сліпець Артем, Бельмас Ян (СЗОШ №1), Івасенко Артем, Шкробот Валентин, Таран Нікіта, Субота Денис (ЗОШ № 7), Гусейнов Матвей (ДНЗ № 7), Шевченко Олександр (ЗОШ № 11), Хмелівський Сергій (СЗОШ № 2).

Другі місця: Солдатенко Данііл (ДНЗ № 7), Площик Нікіта (ДНЗ № 3), Колодяжний Артем, Ніколаєнко Арсеній (ЗОШ № 4), Данелюк Данііл (СЗОШ № 2), Ілляшенко Вадим (ЗОШ № 7), Лазар Марія (СЗОШ № 1)

Треті місця: Бережньов Марк (ДНЗ № 3), Білашенко Олександр (ЗОШ № 6), Уманець Назар, Благовещенский Данііл (СЗОШ № 1), Власков Рамір (ЗОШ № 2), Шепітько Дмитро, Тернавський Єгор, Савченко Богдан (ЗОШ № 7), Філімоненко Влада (ЗОШ № 4).

Переможці були нагороджені кубками, медалями та грамотами. Бажаємо нашим спортсменам подальших успіхів на наступних змаганнях – чемпіонаті України, який відбудеться 17-19 травня в місті Запоріжжя.

Після закінчення змагань у ході традиційної фотосесії всі бажаючі могли сфотографуватися з володарем срібної медалі чемпіонату Європи (м. Лорка, Іспанія) – Яном Бельмасом.

Організатори змагань висловлюють щиру подяку всім батькам та старшій віковій групі за допомогу в організації змагань, ПП Андрію Перезві та Анатолію Свириду  ГО «Серця кіборгів»  за фінансову підтримку директору ДЮСШ ім.В. Гречаного  Ганні Василець за надання спортивної зали.

 

 

 

Відділ молоді та спорту 

© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2020
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua