www.romny.osp-ua.info

Про святкування 30-річчя створення ВАІТ Роменської ЦРЛ
15.04.2019

12 березня 2019року в Роменській центральній районній лікарні відбулися урочисті збори колективу, присвячені  30-річчю створення відділення анестезіології та інтенсивної терапії.

В урочистостях взяли участь  медичні працівники ЦРЛ, ветерани відділення та  запрошені. 

Лікар ВАІТ Гайдук В.В. ознайомила з  історичними  фактами   створення відділення, розповіла про зміцнення матеріально- технічної бази за останні роки, надання медичної допомоги  жителям Роменського району та  міжрайону, кадровий потенціал  у вигляді презентації.

У своєму  вітальному  слові головний лікар Роменської ЦРЛ  Гунькова В.В. відзначила необхідність функціонування  відділення, особливо на сучасному етапі реформування медицини, коли заклад претендує на  лікарню інтенсивного лікування, професійні досягнення; подякувала за сумлінну працю та побажала розвитку колективу і успіхів в подальшій роботі. За високий професіоналізм, якісне обслуговування населення, відданість справі, з нагоди 30-річчя створення відділення головний лікар вручила  Почесну грамоту завідуючому  ВАІТ Дзюбі С.Г.

Із  заключним  словом  виступив завідуючий ВАІТ Дзюба С.Г., який привітав працівників відділення,  медичних працівників ЦРЛ зі святом;  висловив слова вдячності адміністрації  закладу за підтримку  у роботі відділення. 


 

                   Головний лікар Роменської ЦРЛ                                    В.ГУНЬКОВА
 

 

© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2020
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua