www.romny.osp-ua.info

Відбулася тридцять четверта сесія Роменської міської ради п’ятого скликання
15.06.2009

26 травня відбулася тридцять четверта сесія Роменської міської ради п’ятого скликання, яку провів міський голова Помаран П.І. У роботі сесії взяли участь 40 депутати із 46 обраних. На засіданні були присутні: Дрига В.О.- начальник відділу з питань забезпечення діяльності постійних комісій і фракцій обласної ради, члени виконкому, начальники управлінь і відділів виконавчого комітету міської ради. 

Депутати затвердили звіт по виконанню міського бюджету за І квартал 2009 року та прийняли рішення про внесення змін до міського бюджету. 

Голова постійної комісії з питань міського господарства, земельних відносин, екології і будівництва виступив із звітом про роботу комісії. 

У порядку контролю за виконанням рішення міської ради на сесії було заслухано інформацію про хід виконання міської програми поліпшення стану безпеки, гігієни праці та виробничого середовища на 2008-2012 роки. 

Депутатами були розглянуті земельні питання та питання майна комунальної власності, прийняте рішення «Про участь у Всеукраїнському конкурсі проектів та програм розвитку місцевого самоврядування», «Про розподіл технічної допомоги від проекту ТАSIS між підприємствами та організаціями» та інші питання. 

Фракція НСНУ виступила із заявою про зміну голови фракції. 

Також депутати внесли ряд депутатських запитів, по яким прийняті відповідні рішення. 


Начальник відділу по організації діяльності міської ради Л.Г.Сосненко

© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2020
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua