www.romny.osp-ua.info

Готові співпрацювати й далі
01.07.2009

У рамках реалізації проекту "Logo East 2" у нашому місті перебувала делегація фахівців з міст Влаардінген (Голландія) та Моравська Требова (Чехія). Нагадаємо, що даним проектом передбачено створення інформаційного центру з надання послуг населенню. 

Заступник міського голови Олександр Левицький ознайомив гостей із ситуацією в економічній та соціальній сферах життя Ромен. Проведено ряд тренінгів (управління персоналом, підвищення навичок роботи працівників, робота в умовах недостатньої кількості коштів, інформаційні технології та ін.) для спеціалістів виконкому, депутатів міськради, які побажали взяти у них участь. Також намічено плани на майбутнє. Зокрема, окреслено діяльність інформаційного центру в найближчі роки. 

Після трьох років роботи зі створення інформаційного центру проект вже майже завершено. У листопаді в Ромнах має відбутися міні-конгрес за участю очільників міст Влаардінген та Моравська Требова, представників посольств Голландії і Чехії, інших високопосадовців, де й буде підбито підсумки та відкрито центр. 

Хоча "Logo East 3" не планується, але, як наголосив координатор проекту Ян Хеккер, є бажання продовжити співробітництво в рамках інших програм. Тож хотілося б почути побажання і пропозиції від 
роменців стосовно можливих напрямків співпраці. 

Павло КЛЮЧНИК

© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2020
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua