www.romny.osp-ua.info

У Ромнах міліція стала ближче до народу
18.08.2009
З 7 по 30 серпня на території Ромнів проводяться профілактичні заходи, пов’язані з відвідуванням помешкань громадян під умовною назвою «Візит», інформує "Сотня"

Правоохоронцями здійснюватиметься поквартирний та подворовий обхід громадян з врученням візитних карток та пам’яток про те, як не стати об’єктом злочинних зазіхань.Таким способом налагоджуватиметься співпраця з населенням.

Крім того, проводитиметься перевірка підоблікового елементу (осіб, які знаходяться на профілактичному обліку в органах внутрішніх справ). Дільничні інспектори відвідуватимуть й людей похилого віку з метою попередження вчинення злочинів відносно них.

Відпрацьовуватимуться готелі, гуртожитки та ринки для встановлення місць проживання, навчання та роботи вихідців з «критичних» регіонів, ближнього та дальнього зарубіжжя з метою встановлення законності їх  перебування в Україні.

В місцях масового перебування людей розміщуватимуть також й інформацію про місце знаходження дільничного пункту і часи прийому дільничного інспектора.
 
Mobus.com
© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2020
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua