www.romny.osp-ua.info

Прийміть участь у IV Всеукраїнському фотоконкурсі «Світ дитячої мрії»
31.08.2009

Нещодавно стартував ІV Всеукраїнський фотоконкурс “Світ дитячої мрії”, організатори якого – Державна соціальна служба для сім’ї, дітей та молоді спільно з Українським Фондом «Благополуччя дітей». За його результатами у столиці у листопаді відбудеться фотовиставка, де будуть представлені найкращі роботи. 

Тематикою цьогорічного конкурсу організатори оголосили ствердження виховання дитини у родині як національної цінності, адже лише у колі рідних і близьких людей малюк може навчитися любові та турботи, і саме таку модель відносин втілюватиме в життя у власній родині. 

Тож надіслані на фотоконкурс роботи мають відображати в динаміці реальні життєві ситуації, в яких центральною фігурою є дитина (діти) в життєдіяльності та взаєминах у сімейному оточенні. Зображене має стверджувати цінність дитини в родинному колі, пропагувати сімейні форми виховання, відтворювати світ дитячих мрій. Кожен з учасників може подати не більше п’яти робіт. 

Найяскравіші «фотомиттєвості», які будуть представлені на фотовиставці, визначить незалежне професійне жюрі. Втім, кожен охочий може йому у цьому допомогти. На окремому сайті фотоконкурсу можна буду переглянути усі роботи та оцінити їх, таким чином визначивши найкращих. 

Докладніше про умови участі у конкурсі можна дізнатися в Роменському міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за адресою: м. Ромни бул.Шевченка,8 кім.40 тел.2-26-18). 

Директор Роменського міського центру
соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді
Валентина Жогло

© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2020
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua