www.romny.osp-ua.info

Мислителі, мрійники, діячі….
01.10.2009

Виховання життєздатного покоління, становлення молоді як творчої сили суспільства неможливе без практичної самодіяльності, самостійності, самоврядування, без розвитку лідерства. 

Лідерська або соціальна обдарованість, - окремий тип обдарованості, якому останнім часом приділяється посилена увага, оскільки в будь-якому суспільстві завжди існує потреба в людях мислячих, ініціативних, спроможних бачити перспективу та проблеми, приймати рішення, здатних організувати їх виконання. 

Найголовніший закон Дитячої дорадчої ради, яка існує в нашому місті: "Людина в цьому світі лиш добро повинна творити". ДДР починає крокувати рідним містом від своєї оселі, від своєї родини. В 2009-2010 навчальному році ДДР має багато планів і задумів, які вже почали реалізувати. Молодь небайдужа до стану річок і водойм міста, тому долучається до акції "До чистих джерел", продовжує свою роботу над акцією "Парад квітів", планує провести фестиваль до дня інваліда "Повір у себе і в тебе повірять інші". 

До святкування Дня міста був оголошений конкурс серед загальноосвітніх шкіл міста на кращу пісню про Ромни, зараз підводяться підсумки. Роботи переможців конкурсу будуть висвітлені на сайті м.Ромни.
Попереду нові проекти, акції, кропітка творча робота. Кожен член ДДР прагне якнайкраще розкрити свої можливості й таланти, стати особистістю у звичайному житті та організації. 

Методист Роменського центру позашкільної освіти
та роботи з талановитою молоддю
Грицай Н.М.

© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2020
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua