www.romny.osp-ua.info

Парад квітів
01.10.2009

Розпорядженням міського голови у нашому місті з 26 січня 2009 року була оголошена акція «Парад квітів». Ініціаторами цієї акції стали Дитяча дорадча рада та вихованці Роменського центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю. 

Всі навчальні заклади не залишилися байдужими до заклику юних екологів. Весну та літо працювали на квітниках та газонах міста. 

16 вересня 2009 року в парку культури і дозвілля ім. Т.Г.Шевченка були підведені підсумки акції «Парад квітів», де були оголошені переможці: І місце отримали Роменський центр позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю, ІІ місце розділили між собою ЗОШ №7 та ЗОШ №9, ІІІ місце розділили між собою ЗОШ №3 та СЗОШ №2. Призери були нагороджені грошовою премією, а інші учасники акції отримали грамоту та подяку міського голови. 

Спеціальною грамотою було відзначено колектив школи-інтернат ім. О.А.Деревської за допомогу у вирощені розсади квітково-декоративних рослин. 

Колектив Роменського центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю висловлює подяку людям, які допомогли прикрасити наше місто квітами: міському голові Павлу Івановичу Помарану, Олександру Івановичу Саєнко, Віктору Федоровиу Храпатому, Юрію Вікторовичу Наливайко, Феліксу Михайловичу Юровському та Олегу Миколайовичу Закусило. 

Міськвиконком

© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2020
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua