www.romny.osp-ua.info

Сталий територіальний розвиток в Україні
27.10.2009

З 20 по 24 жовтня делегація з м. Ромни у складі заступника міського голови О.В.Левицького, начальника відділу Стратегії розвитку, інвестицій та підприємництва Головко Т.І, спеціаліста цього ж відділу Вербицької А.О., депутатів міської ради Губаря В.О. та Салатуна С.А. перебувала у навчальній поїздці до м.Івано-Франківська та м. Долини . Поїздка відбулася в рамках проекту «Сталий територіальний розвиток в Україні», що фінансується ЄС.


В ході поїздки відбулися робочі зустрічі з міським головою м.Долина, керівниками дозвільних центрів та реєстраційних палат м. Івано-Франківськ та м.Долина, з керівниками управлінь та відділів міських рад, з керівником Івано-Франківського бізнес-центру та Долинського бізнес-центру, з представниками Регіонального фонду підтримки підприємництва, з численними представниками громадських організацій та представниками малого та середнього бізнесу Івано-Франківщини.
Результатом даної поїздки стало визначення пріоритетів діяльності міської влади м.Ромни по створенню мережі підтримки бізнесу та налагодженню партнерства міської влади і громадських організацій, розробці схеми налагодження стосунків щодо участі громади у програмах та проектах.

Міськвиконком

© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2020
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua