www.romny.osp-ua.info

1-й відкритий турнір з боксу
02.11.2009

24-25 жовтня цього року в Ромнах у спортивному комплексі ім. Володимира Окіпного відбувся 1-й відкритий турнір з боксу на призи ТОВ “Роменський завод продовольчих товарів”. 

У відкритті турніру прийняв участь Роменський міський голова П.І. Помаран. 

В змаганнях взяли участь команди з міст: Суми, Дружба, Ромни, Шостка, Путівль, Глухів, Тростянець, Конотоп, Полтава, Гадяч, Харків, Чугуїв, (всього близько 80 чол.). 

Перше місце в загально-командному заліку поділили боксери команд м. Ромни та м.Суми, 2-е місце посіла команда .Полтави, 3-е місце – Шостки. 

В особистому заліку переможцями та призерами стали роменці: Батіжевський Вдадислав (40 кг), Рябчун Денис (65 кг) – СЗОШ № 1, Дробоног Дмитро (64 кг), Тимошенко Вадим (64 кг) – Роменський коледж СНАУ та Скиба Дмитро (81 кг, вікова група – “дорослі”). 

У номінаціях кращими були :
- “краща техніка“ – Головач Богдан ( м.Суми);
- “воля до перемоги” – Тимошенко Вадим (м.Ромни);
- “глядацькі симпатії” – Петров Іван (м.Полтава). 

Всі переможці та призери турніру були нагороджені грамотами відділу з питань фізичної культури і спорту Роменського міськвиконкому (начальник відділу Мельник В.Л.), медалями, кубками та цінними призами генерального спонсора турніру - ТОВ “Роменський завод продтоварів” (генеральний директор Саєнко О.І.). 

Організатори турніру влаштували справжнє свято всім вболівальникам боксу, адже турнір був проведений на високому професійному рівні і є підстави вважати, що він буде традиційним. 


Гол.спеціаліст
відділу з питань ФК і спорту І.Гончарова

© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2020
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua