www.romny.osp-ua.info

Cпівпраця з обласним пересувним позашкільним закладом
03.12.2009

Роменський центр позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю співпрацює з обласним пересувним позашкільним закладом Сумського ОЦПО та РТМ. Система роботи пересувного закладу включає різні види навчально-пізнавальної діяльності як вихованців, так і керівників гурткової роботи, а саме: туристсько-краєзнавчу, еколого-натуралістичну, художньо-естетичну тощо. Велике значення в організації навчально-виховного процесу закладу надається різноманітним організаційним формам проведення занять і виховних заходів, серед яких найбільш ефективними є: навчальні лекції, навчально-практичні заняття, тематичні екскурсії, спортивні, туристські змагання. 

На знімку педагоги обласного пересувного закладу Висоцька Л.В., Пєрєкрьостова О.О. та завідуюча еколого-натуралістичним відділом Кравченко Н.А.

27 листопада 2009 року обласний пересувний позашкільний заклад провів навчально-практичне заняття з керівниками гурткової роботи еколого-натуралістичного відділу на тему «Озеленення навчальних освітніх закладів». 

Працівники обласного центру Пєрєкрьостова Олена Олексіївна та Висоцька Людмила Василівна надали консультацію з питань художнього оформлення квітників міста та ландшафтного дизайну пришкільних територій. 

Зустріч пройшла в досить цікавій формі. Педагоги мали змогу обмінятися досвідом щодо вирощування та догляду за рослинами. 

Міськвиконком

© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2020
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua