www.romny.osp-ua.info

Свято доброти та щирості
29.12.2009

Кожна дитина щороку з нетерпінням чекає на прихід зими. І не тільки тому, що знову можна буде щодуху мчати з гірки на санчатах, ліпити сніговиків і бавитися у сніжки, а ще й тому, що саме у цю пору - завітає до кожної домівки святий Миколай або Дід Мороз і покладуть під подушку дарунок. День Святого Миколая настає в розпал очікування Нового року. Це перше свято, яке дарує дітям подарунки і відчуття передноворічної атмосфери. 

Цей вимріяний день дарує кожній дитині радість, добрий настрій і впевненість у тому, що всі чемні і привітні хлопчики й дівчатка отримують винагороду за гарну поведінку. 

Для учнів Роменської загальноосвітньої школи № 9 цей день став справді святом Здійсненої Мрії. Цього дня кожен учень початкових класів став учасником цікавого шкільного свята, де казкові Олені привезли до шкільного подвір’я величезні сани з подарунками, якими щедро обдаровував малечу справжній Святий Миколай. А завітав на свято він разом зі своїми добрими помічниками – директором ДП будівельно-монтажного підприємства “Ромнипромбуд” Северином Сергієм Федоровичем, депутатами міської ради Яцурою Любов Костянтинівною та Андрусенком Миколою Андрійовичем. Гості завітали до навчального закладу, щоб розділити з дітворою радість, поспівати пісень про святого Миколая, послухати віршів, стати учасниками Різдвяної казки. Багато подарунків очікувало малечу в цей день, а особливо запам’яталися їм яскраві пакуночки із солодощами, які кожен отримав від святого Миколая, а старшим учням до вподоби став офісний комбайн, який дуже потрібен навчальному закладу. Ці подарунки люб’язно надав школі Сіверин С.Ф.. Послухавши чудові виступи дітей, Сергій Федорович був дуже зворушений і пообіцяв і надалі бути щирим другом школи, не цуратися її потреб і допомагати в усьому, як і велів Святий Чудотворець. А дзвінкі дитячі голоси, радісні посмішки – найдорожча винагорода дорослим за їх добрі справи. 

А ще на святі діти куштували солодощі, які також надала директор агрофірми “Лозівська” Сергієнко Ольга Олексіївна, яка вже не один рік опікується нашим навчальним закладом і допомагає школярам у їх повсякденних турботах. 

Добре, що ніхто з малечі не лишився поза увагою і отримав подарунок, бо не всі знайшли його в своєму черевичку святкового ранку. Не кожна родина, на жаль, через матеріальні нестатки змогла порадувати дитину. Ми ж, дорослі, маємо подбати про те, щоб це свято залишило приємну згадку в душах всіх дітлахів, посіяло зерно любові до ближнього, поваги до минулого. Користуючись нагодою, хотілося б щиро привітати людей, які милосердно і жертовно ставляться до дітей - нашого майбутнього. 

Свято Миколая в Роменській ЗОШ І-ІІ ступенів № 9 стало чудовою прелюдією до Нового року і Різдва Христового!

Тетяна Хімченко, 
голова батьківського комітету школи №9

© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2020
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua