www.romny.osp-ua.info

Інформує відділ освіти
14.01.2010
У 2009 – 2010 н. р. позашкільною освітою у м. Ромни охоплено 1470 учнів (35 %) від загальної кількості - 4560 чоловік.

Мережа гуртків у закладі становить:
Назва відділу
Кількість педагогів
Кількість гуртків
Кількість дітей
Художньо-естетичний
13
                27
471
Техніки та спорту
22
46
609
Еколого-натуралістичний
9
26
390
Всього:
44
99
1470
 
З метою забезпечення доступності позашкільної освіти 35 % гуртків та секцій працюють на базі СЗОШ № 1, 2 та ЗОШ 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11 згідно договору про співпрацю між навчальними закладами.

Найбільшою популярністю серед школярів загальноосвітніх навчальних закладів міста користуються спортивні секції з дзюдо (тренер Богуш О.Г.), легкої атлетики (тренер Савицький В.М.), футболу (тренер Кармазін О.О.), спортивної гімнастики (тренери Момоток Т.В., Стрілець Т.В.), гуртки: хореографічні (кер. Васюта О.В., Ларіонова Н.О.), програмного забезпечення (кер. Худогов В.І.), школа раннього естетичного розвитку «Барвінок» (кер. Янголь Т.М.). Відповідно до Положення про позашкільний навчальний заклад (пункт 13) їх наповнюваність становить 10-15 вихованців.
         
У цьому навчальному році ЦПО та РТМ забезпечено швидкісним доступом до мережі Інтернет. Тепер педагогічні працівники закладу мають можливість використовувати електронну пошту, ВЕБ та інші сервіси мережі.
         
У 2009-2010 н.р. Ковтун Л.М. стала учасницею обласного конкурсу «Золоте серце» у номінації «Методист».
           
Завідуючою відділу «Техніки та туризму» Яременко С.П. і методистом закладу Ковтун Л.М. були підготовлені та представлені на обласний етап Всеукраїнського конкурсу матеріали туристично - краєзнавчого напрямку по темі «Оздоровлення дітей у літній період».
            
Заступником директора ЦПО та РТМ Янголь Т.М. розроблений педагогічний проект «Казковий дивосвіт», який направлений на обласний етап конкурсу методичних матеріалів з питань розвитку позашкілля у напрямку раннього творчого розвитку дитини у сучасному позашкільному закладі.
              
У лютому 2009 року на базі ЦПО та РТМ відбулося засідання обласного методоб’єднання для керівників гуртків , які працюють із дітьми дошкільного віку по темі.« Морально-етичне виховання дошкільнят».
              
Щороку працівниками закладу проводиться близько 144 заходів. Традиційними серед них є: акції « Екологічна стежина», «Парад квітів» (кер. Кравченко Н.П.), «Птах року» (кер. Привідіон С.В.), «Нагодуй пташину» (кер. Бардак А.П.); конкурси «Зелений паросток майбутнього» (кер. Кравченко А.С.), «Галерея кімнатних рослин» (кер. Бардак А.П.), «Джміль та бджілка» ( кер. Кубатко Л.К.), «Співуча веселка» (кер. Янголь В.М.) тощо.
               
Про результати плідної праці педагогів закладу свідчать здобутки їх гуртківців.
               
Переможцями Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості «Податки очима дітей» стали вихованці студії «Роменцвіт» (кер. Рудик Л.Г.) Орел О. (І місце). Савін М.( ІІ місце), Федько О. (ІІІ місце). Бєляєва Ю., посіла ІІ місце у Всеукраїнському конкурсі дитячого малюнка «Людина та ліс». Коваленко Ю. та Пінчук С. зайняли І місце у Всеукраїнському конкурсі – змаганні з радіоелектронного конструювання (кер. Строкань Ю.В.). Татарінова А. – ІІ місце у Y обласному конкурсі юних вокалістів «Співуча веселка». Мега В. – ІІІ місце у обласній виставці – конкурсі молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання (кер. Мельник В.П.). Васильченко Х. – ІІІ місце у обласному фестивалі юних майстрів вишивки «Мамина вишиванка» (кер. Яременко С.П.)
               
Команда туристичного гуртка (кер. Лісненко О.М.) стала призером у обласних змаганнях з техніки туризму. Хореографічний колектив «Експресія (кер. Ларіонова Н.О.) зайняв ІІІ місце у обласному конкурсі сучасного танцю «Зимові візерунки».
               
Педагогічний колектив закладу не зупиняється на досягнутому. Він продовжує працювати над пріоритетними завданнями, наміченими вище вказаною програмою, а саме:
-  підписання угоди про співпрацю з Сумським державним педагогічним університетом ім. А.С. Макаренка та Сумським аграрним університетом з метою покращення роботи з обдарованою молоддю;
-  зміцнення, оновлення та приведення до сучасних стандартів матеріально-технічної бази (виділення земельної ділянки для проведення науково-дослідницької роботи гуртків еколого-натуралістичного напрямку, забезпечення закладу комп’ютерною технікою, збільшення та урізноманітнення чисельного та видового складу кімнатних рослин і тварин живого куточку, проведення ремонту навчальних кімнат, придбання туристичного обладнання та ін.).
 
 

Начальник відділу освіти
З.Г.Горбик

© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2020
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua