www.romny.osp-ua.info

Проведено семінар для підприємців
06.04.2010

В рамках виконання заходів Програми розвитку малого підприємництва м. Ромни на 2009-2010 роки, відділом стратегії розвитку, інвестицій та підприємництва управління економіки систематично для представників малого підприємництва організовуються проведення семінарів та тренінгів на актуальні для малого бізнесу теми. 

Так, 24 березня для приватних підприємців та керівників малих підприємств директором Сумського обласного фонду підтримки підприємництва Ричкіною Л. В. був проведений семінар на тему «Мотивація персоналу». В ході семінару розглянуті питання мотивацій найманих працівників, проведення правильного підбору кадрів, наведені актуальні питання для співбесіди з претендентами та практичні приклади оптимальної моделі відносин керівників з підлеглими. 

По закінченні семінару Лілія В’ячеславівна розповіла про роботу обласного фонду підтримки підприємництва та його маркетингового Центру, який надає різні послуги для суб’єктів господарювання, зацікавлених у розширенні ринків збуту власної продукції. Потенційні клієнти можуть користуватися безкоштовними послугами у вигляді професійної консультаційної допомоги в вирішенні питань ведення бізнесу, написання бізнес планів та ін., а також розміщувати інформацію на інформаційно-маркетинговому веб-порталі фонду. 

Про роботу та послуги маркетингового Центру обласного фонду підтримки підприємництва можна дізнатися за телефоном 659-117 (м. Суми) або на сайті www.sofpp.sumy.ua 


Тетяна Головко,начальник відділу стратегії розвитку,
інвестицій та підприємництва управління економіки

© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2020
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua