www.romny.osp-ua.info

Акція "Майбутнє лісу у твоїх руках" - 2010
08.04.2010

Щороку на весні в різних країнах двічі відмічається день присвячений нашій Планеті. 21 березня в північній півкулі починається весна, день весіннього рівнодення. Саме цей день у 1971 р. за рішенням ООН був проголошений Днем Землі. 21 березня в різних країнах світу звучить Дзвін Миру.
Другий день – 22 квітня населення планети з 1990 року відмічає як Міжнародний день Землі. Виникнення цього свята сягає 19 сторіччя. Ініціатором Дня Землі став міністр землеробства штату Небраска Дж. Стерлінг Мортон. За традицією 22 квітня усі бажаючі приймають участь в різних екологічних заходах, озелененні та благоустрої селищ, міст, тощо. 

Розуміючи необхідність виховання у підростаючого покоління шанобливого ставлення до природи, роз’яснення широким колам громадськості важливості створення лісових насаджень, як одного з основних компонентів збереження екологічної рівноваги на планеті, Держкомлісгосп, за підтримки Міносвіти та Товариства лісівників України, з 2006 року проводить щорічну Акцію «Майбутнє лісу у твоїх руках». Акція стартує у Всесвітній день лісу (22 березня) й триває до Дня довкілля, яке цього року в Україні відмічається 17 квітня. 

Головним заходом Акції є посадка дерев і створення нових лісів за широкої участі учнівської та шкільної молоді, громадськості, представників органів влади та ЗМІ. 

Місто Ромни теж долучилося до проведення екологічних загальноміських заходів. 8 квітня 2010 року об 11.00 год. на міській сцені відбулося урочисте відкриття Акції «Майбутнє лісу в твоїх руках». ДП «Лісгосп» допоміг у проведенні висадки дерев, надавши 800 саджанців. Першими учасниками акції стали учні шкіл і Роменського ВПУ, студенти коледжів (КНЕУ та СНАУ) та громадські організації «ДАР», «Новий світ», «Екологія. Соціальний захист». 

Перше деревце посадив міський голова Помаран П. І. та закликав кожного приєднатися до акції та посадити своє дерево!!! 

Відділ стратегії розвитку, інвестицій та підприємництва

© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2020
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua