www.romny.osp-ua.info

Ромни: Тепер я маю родину
01.10.2010
Сім’я – це перша сходинка на шляху дитини у доросле, самостійне життя. Сім’я – це не тільки захист і підтримка, розвиток і формування особистості в цілому, а й основний осередок суспільства, природне середовище для людини. Саме від сім’ї залежить, яким буде наше майбутнє, наше суспільство. Отже, зусилля не тільки держави, а й громадськості повинні бути спрямовані на благополуччя і добробут дитини та сім’ї.

Досить багато дітей на сьогоднішній день не мають батьків і залишаються сиротами. Пошуком кандидатів на створення прийомних сімей та їх соціальним супроводом займається міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

Що ж таке прийомна сім'я ? Прийомна сім’я – це сім’я або окрема особа, яка добровільно взяла із закладів для дітей сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, від одного до чотирьох дітей для виховання і спільного проживання. Тому, коли збереження рідної сім’ї для дитини є неможливим або не відповідає її інтересам, прийомні сім’ї можуть стати ефективною альтернативою.

У нашому місті створено та успішно функціонує 1 дитячий будинок сімейного типу Веселових (дата створення 27.01.2000р., 8 вихованців ДБСТ, 1 дитина під опікою) та 5 прийомних сімей: сім’я Рогози (дата створення 25.10.2006р., виховується 1 прийомна дитина), сім’я Гусейнової (дата створення 25.10.2006р., виховується 3 прийомних дітей), прийомна сім’я Мудриченко (дата створення 28.03.2007р., виховується 3 прийомних дітей), прийомна сім’я Сороки (дата створення 28.02.2008р., виховується 1 прийомна дитина), прийомна сім’я Орлової (дата створення 28.03.2007р., виховується 2 прийомних дітей).

У сім’ях панує позитивний мікроклімат, доброзичливі стосунки, що сприяє гарному настрою та повноцінному розвитку дітей. Під час перебування в прийомних сім’ях діти стали більш розкуті та активні.

18 дітей позбавлених батьківського піклування знайшли затишок, любов та тепло в родинах нашого міста та ще є багато таких дітей, яким потрібна родина. 

Шановні роменці! Допоможемо дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, знайти сім'ю, батьківську любов та родинний затишок.

Якщо ви бажаєте створити прийомну сім’ю або дитячий будинок сімейного типу,
 вам необхідно подати заяву про бажання створити прийомну сім’ю або дитячий будинок сімейного типу до Роменського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді за адресою: м. Ромни, б-р Шевченка,8 кім. 40, телефон 2-26-18.

Коли прийомна дитина переступить поріг вашого дому, це буде її перший крок у життя з вами, прийомними батьками. І саме ви навчите цю дитину більше усміхатися і любити людей. І ваш вчинок зробить цей світ добрішим.
                                                                      

Валентина Жогло, директор
Роменського міського центру
соціальних служб для сім'ї,
дітей та молоді
© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua