www.romny.osp-ua.info

Ромни: Міцна сім’я – міцна держава
19.10.2010

14 жовтня 2010 року в залі засідань виконкому, в рамках Європейського тижня місцевої демократії, відділом у справах сім’ї та молоді виконкому міської ради проведено конференцію батьків багатодітних сімей «Міцна сім’я – міцна держава». 

У заході взяли участь міський голова Павло Помаран, заступники міського голови Анжеліка Окіпна та Володимир Книга, керівники структурних підрозділів виконкому, представники неурядових громадських об’єднань, ЗМІ. 


У ході конференції багатодітні сім’ї були ознайомлені з роботою служб виконкому. Міський голова Павло Помаран та на начальник відділу у справах сім’ї та молоді Олена Кревсун вручили 12 посвідчень батьків та 18 посвідчень дітей багатодітних сімей. 

Під час діалогу з очільником міста багатодітні сім’ї порушили питання адресної допомоги, харчування дітей у навчальних закладах, отримання житла відповідною категорією сімей; обговорено надання інших пільг, передбачених ЗУ від 19.05.2009 №1343-VІ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань соціального захисту багатодітних сімей». 

Представники громадських об’єднань розповіли про діяльність очолюваних ними організацій стосовно жінок та сімей. Закінчилася зустріч виступом Мурої Христини, дипломантки Всеукраїнського конкурсу «Таланти багатодітної родини». 


Тетяна Бурмака,
головний спеціаліст відділу справах сім’ї та молоді

© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2020
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua