www.romny.osp-ua.info

Рішення Роменської міської ради Сумської області п'ятого скликання від 29 жовтня 2010 року
18.11.2010

РОМЕНСЬКА МІСЬКА РАДА СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
П'ЯТЕ СКЛИКАННЯ
П'ЯТДЕСЯТ ШОСТА СЕСІЯ

РІШЕННЯвід 29.10.2010
м. Ромни

Про визначення вільних від куріння місць в місті Ромни 

З метою попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров’я населення, відповідно до Закону України «Про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров'я населення», статті 15-2 Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів», керуючись статтею 25 Закону України «Про місцеве самоврядування» Роменська міська рада, -

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити перелік вільних від куріння місць та території міста Ромни згідно з додатком.

2. Відділу з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення, військово-мобілізаційної роботи та зв’язків із правоохоронними органами Роменської міської ради (Кишун В.І.) підготувати та внести на розгляд виконавчого комітету Роменської міської ради відповідний проект рішення щодо визначення посадових осіб, уповноважених складати протоколи про адміністративні порушення, передбачені статтею 175-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
3. Відділу містобудування та архітектури Роменської міської ради (Моісеєнко В.В.) при підготовці документації з питань архітектури та містобудування керуватися Законом України «Про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров'я населення» та цим рішенням.
4. Керівникам підприємств, установ, організацій, власникам або уповноваженим ними особам чи орендарям споруд, окремих приміщень, у яких куріння тютюнових виробів заборонено, забезпечити розміщення вивісок «Куріння заборонено» та відсутність попільниць у цих приміщеннях.

5. Відділу з питань внутрішньої політики, планування та кадрового забезпечення оприлюднити рішення в пресі та на веб-сайті міста Ромни.

6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення.


Міський голова П.І. Помаран
Додаток
до рішення 56 сесії Роменської міської ради
від 29.10.2010


Перелік вільних від куріння місць на території міста Ромни

1. Визначити, що куріння тютюнових виробів забороняється у наступних місцях на території міста Ромни:

1.1. Приміщення будь-якої будівлі, споруди, які доступні або відкриті для населення вільно чи за запрошенням, або за плату, постійно, періодично або час від часу, їх частина (частини) у т. ч. ліфти, туалети, під’їзди, підвали, горища.
1.2 Територія закладів освіти, ігротеки, територія дитячих оздоровчих таборів, дитячих атракціонів та десятиметрова зона навколо них;
1.3. Зупинки громадського транспорту та десятиметрова зона навколо них;
1.4. Пішохідні переходи, таксофони;
1.5. Територія архітектурних, історичних та/або культурних пам’яток;
1.6. Територія закладів фізичної культури та спорту незалежно від форм власності, відкриті спортивні споруди (стадіони, корти та інші місця проведення турнірів, змагань, вистав, тощо, включаючи місця для глядачів);
1.7. П'ятиметроваметрова відстань від входу у громадське місце, трьохметрова відстань від банкомату;
1.8 Десятиметрова зона від входу на територію дитячої поліклініки по вул. Коржівській.
1.8. Територія проведення масових заходів - під час їх проведення.

2. Визначити, що на території зон відпочинку (включаючи сквери, парки і алеї), міських пляжів, залізничного та автовокзалу, а також на території міського ринку куріння дозволяється лише у спеціально відведених для цього місцях.

Секретар міської ради Л.М.Набойченко

© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2020
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua