www.romny.osp-ua.info

Ромни: Про впровадження системи електронної звітності в органах державної статистики
22.11.2010

 Згідно Наказу Державного комітету статистики України №261 від 08.07.2010р. та на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 15 серпня 2007р. №653-р "Про затвердження плану заходів з виконання завдань, передбачених Законом України "Про основні засади розвитку інформаційного суспільства в Україні на 2007-2015 роки" органи статистики проводять роз'яснювальну роботу з респондентами щодо організації та порядку подання електронної звітності до органів державної статистики. 

Подання звітності у такий спосіб відбувається автоматично за допомогою програмного забезпечення Бест-Звіт. При цьому дані проходять автоматичний арифметичний та логічний контролі. Акредитованим центром сертифікації ключів, з яким Держкомстат співпрацює для подання звітності із застосуванням електронного цифрового підпису є ТОВ "Український сертифікаційний центр" (www.ukrcc.com). 

Перелік форм звітності, які можуть подаватися респондентами в електронній формі, оприлюднений на офіційному сайті Державного комітету статистики України (www.ukrstat.gov.ua) та сайті Головного управління статистики у Сумській області (www.sumy.ukrstat.gov.ua) у розділі "Електронна звітність".
Звертаємо Вашу увагу, що подання електронної звітності у значній мірі спрощує для респондента процес надання статистичної звітності до органів державної статистики.
Отже радимо вже зараз розпочати роботу по впровадженню системи електронної звітності та надалі надавати звіти в органи державної статистики через електронний зв'язок.


Управління статистики у Роменському районі

© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2020
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua