www.romny.osp-ua.info

Відбулася спільна нарада при міському голові та голові РДА
29.11.2010

26.11.2010 відбулася спільна нарада при міському голові та голові РДА. На нараді головували Калашник М.К., міський голова та Сєрік В.П., голова РДА. Присутніми на нараді були : Дудко В.Г., заступник міського голови з гуманітарних питань, Ремінець В.В., заступник голови РДА, Обідейко О.О., заступник голови РДА, Гунькова В.В., головний лікар ЦРЛ, Демченков А.М., начальник управління сільського господарства РДА, керівники підприємств міста та району, засоби масової інформації. 

На нараді розглядалося питання: «Про стан фінансового забезпечення харчування хворих в ЦРЛ». Слово мав Сєрік В.П., голова РДА, який зауважив що дане зібрання спрямоване на вирішення проблемних питань ЦРЛ, на сьогодні фактично відсутні кошти для забезпечення харчування хворих у лікарні. Калашник М.К., міський голова, наголосив на важливості даного питання та терміновому вирішенні його. 

Гунькова В.В., головний лікар ЦРЛ, проінформувала присутніх про стан фінансового забезпечення харчування хворих в лікарні, розповіла про проблеми, а також звернулася з проханням до виробників та переробників сільськогосподарської продукції, фермерських господарств надати безповоротну фінансову допомогу цукром, м’ясом, олією, крупами, борошном, та за можливості, коштами, як це практикується в деяких районах області. Допомога перераховуватиметься на код економічної класифікації видатків 1113 – продукти харчування, що передбачає можливість використання коштів тільки на вищевказані цілі. 

Міським головою доручено довести до відома відсутніх керівників питання даної наради і підготувати листи до всіх керівників підприємств, установ та організацій міста з проханням надати безповоротну , благодійну допомогу, спрямовану на забезпечення харчування хворих, із зазначенням реквізитів для перерахування коштів.

Тетяна Демченко, заступник начальника
інформаційних та адміністративних послуг

© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2020
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua