www.romny.osp-ua.info

Він не обіцяє, він робить добрі справи
29.11.2010

Нещодавно наше місто облетіла приємна новина про перемогу Проекту «Організація груп подовженого дня та забезпечення гарячого харчування вихованців Роменської загальноосвітньої школи I-III ступенів №11 шляхом проведення дрібного ремонту шкільної їдальні» в антикризовій гуманітарній програмі Міжнародного Фонду «Відродження». Дуже приємно, що до участі в Проекті почали залучатися найбільш активні представники Роменської громади. 

Тепер ми маємо свого депутата – директора товариства «Птахоспілка» Кірюхіна Дмитра Євгеновича, який взяв на себе обов’язки щодо ремонту ще напередодні виборів до місцевих рад. Він пообіцяв, що ніколи не стоятиме осторонь від сьогоднішніх як економічних, так і соціальних проблем навчального закладу. І його слова не розійшлися з «ділом». 

Сьогодні вже можна побачити реальний результат втілення Проекту в життя, адже зовнішній вигляд харчоблоку вже починає змінюватися на очах. Початок робіт ознаменувався заміною і встановленням дев’яти пластикових вікон, які оплатив наш депутат Дмитро Євгенович Кірюхін. 

За час багаторічної експлуатації шкільного харчоблоку, у зв'язку з атмосферними діями старі віконні рами струхлявіли, не відкривалися, скло пошкоджене й не відповідало енергозберігаючим технологіям. Використання сучасних технологій, крім економії коштів, надасть змогу активно функціонувати навчальному закладу, покращаться умови навчання і праці для учнів та працівників школи. Такі умови, що позитивно вплинуть на збереження їхнього здоров'я і працездатності. 

Кірюхін Дмитро Євгенович – справді яскрава неординарна особистість, людина високого професіоналізму, невичерпної енергії та оптимізму, високої духовності та людської порядності. Це жива і діяльна, надзвичайно щедра на людське спілкування людина, яка уміє бачити й вислухати, творити й вирішувати, готовий допомогти кожному, хто потребує допомоги. 

Кожна хвилина спілкування з Дмитром Євгеновичем є водночас і висвітленням проблеми, і її вирішенням. Саме такі риси повинні бути притаманні кожному депутату міської ради. Побачити проблему, знайти її вирішення, задовольнити внутрішні протиріччя, дати впевненість у завтрашньому дні - складові успіху молодого депутата. Він - людина слова, бо дотримується взятих на себе обов’язків перед виборцями. Чесність та відкритість – запорука успіху перебування його на посаді депутата міської ради. 

Вікторія Зеленська, 
директор Роменської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1

© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua