www.romny.osp-ua.info

Свято Святого Миколая у Ромнах
22.12.2010

Свято Миколая припадає на 19 грудня. За своє життя на землі Святий Миколай не раз допомагав тим, хто потребував опіки та допомоги. І тепер його вважають опікуном та помічником всіх тих, хто потрапив у біду. Про Святого Миколая існує дуже багато легенд, які розповідають про чудеса, які він творив і творить по всьому світу. І хто ж в дитинстві не чекав, не мріяв про солодощі та різні подарунки під подушкою вранці на 19 грудня! 


Саме про такі неймовірні моменти життя і йшлося на уроці духовності: «На радість нашим дітям Миколай іде по світу», який провели бібліотекарі дитячого філіалу № 1 Васильченко В. І. та Степаненко Н. М. для учнів 1-х класів ЗОШ № 5 та ЗОШ № 6. Діти не тільки познайомились з історією та традиціями новорічних свят, а й прийняли участь в розгадуванні кросвордів, загадок, читанні віршів. 

Окрім цього учнів 1-А класу ЗОШ № 5 ще привітали учні старших класів в ролях чорта, Снігуроньки та Святого Миколая. В кінці уроку першокласники отримали подарунки. Чудове свято та відмінний настрій отримали і учні, і вчителі, і бібліотекарі. 


Роменська міська рада

© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua