www.romny.osp-ua.info

Ромни: «Казка стукає у двері»
29.12.2010

День Святого Миколая, Новий рік завжди зігрівають наші оселі радістю, світлом і здійсненням мрій. У ці дні кожен із нас, незалежно від віку, очікує на маленьке диво, покладаючи свої сподівання на Миколая Чудотворця та Діда Мороза. 

Роменський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з Роменським коледжем Київського національного економічного університету м.. Вадима Гетьмана розпочали підготовку до новорічних свят заздалегідь. 

Студентами коледжу проведено акцію «Подаруй дитині свято», в ході якої зібрано м’які іграшки та кошти, на які придбано розвиваючі ігри, книжки та солодощі. 16 грудня 2010 року волонтери РК КНЕУ привітали вихованців центру ранньої соціальної реабілітації дітей-інвалідів з Днем святого Миколая та подарували розвиваючі ігри та іграшки. 19 грудня 2010 року Святий Миколай завітав до дитячого відділення І Обласної спеціалізованої лікарні та подарував дітям пізнавальні книжки та солодощі. 

24 грудня 2010 року у центрі позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю відбулася новорічна вистава для вихованців прийомних сімей та дитячого будинку сімейного типу, дітей, сім’ї яких опинились у складних життєвих обставинах. До дітей на свято завітали казкові герої із Дідом Морозом та Снігуронькою. Учасники свята водили хороводи навколо красуні-ялинки, приймали участь у конкурсах та іграх, як справжні актори, декламували вірші. Всі діти отримали подарунки, надані Сумським обласним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. В організації та проведенні свята допомагали студенти РК КНЕУ, яким Дід Мороз також подарував солодощі та подякував за волонтерську діяльність. 

Роменський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді висловлює щиру подяку Сумському обласному центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Роменському коледжу КНЕУ, відділу освіти, центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю за допомогу в організації та проведенні акції «Казка стукає у двері». Будьте здорові та щасливі, радісні та усміхнені і нехай Ваші мрії обов’язково здійснюються. 


Валентина Жогло,
директор Роменського міського центру
соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді

© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2020
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua