www.romny.osp-ua.info

До Дня захисників Вітчизни
24.02.2011

З метою відзначення Дня захисника Вітчизни, героїко – патріотичного виховання молодого покоління, 23 лютого о 16.00 год. в міському будинку культури відбулися урочистості, в яких взяв участь міський голова Микола Калашник. 

Разом з тим треба відмітити, що захід відвідали і депутати міської ради, голови квартальних комітетів мікрорайонів міста, громадські організації, які займаються героїко – патріотичним вихованням, представники установ, організацій міста. Загальна кількість учасників заходу – 480 осіб. 

Концертна програма була представлена працівниками культури, аматорськими колективами, які діють при міському будинку культури , обдарованою учнівською та студентською молоддю міста. У вітальному слові очільник міста зазначив, що День захисника Вітчизни – це свято, яке символізує любов і шану українців до оборонців і визволителів рідної землі, до тих, хто сьогодні стоїть на варті незалежності держави і прикладає зусилля для її розквіту;це і день самовідданих людей, які сьогодні несуть військову службу, охороняють спокій і мир, бережуть безпеку державних кордонів у небі, на землі і у морі. 

Окремі слова вдячності прозвучали жінкам – матерям, які в усі часи народжують, виховують дітей, працюють пліч-о-пліч із чоловіками, дбаючи про добробут сім’ї, міста,подальший розвиток нашої держави. Право покласти квіти на міській Алеї Героїв було надане секретарю міської ради Миколі Цецюру та представнику міської ради ветеранів Олександру Степаненку 


Роменський МВК

© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2020
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua