www.romny.osp-ua.info

У Ромнах відбулося засідання організаційного комітету міського конкурсу «Кращий колективний договір»
20.04.2011

20 квітня відбулося засідання організаційного комітету міського конкурсу «Кращий колективний договір», визначено переможців конкурсу за 2010 рік. Так, ними стали: відокремлений структурний підрозділ «Роменський завод «Буддеталь» Південної залізниці, ПАТ «Роменська гардинно-тюлева фабрика», підприємство облспоживспілки «Роменський ринок», Роменський міськрайонний центр зайнятості населення, територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Роменської міської ради, відділ освіти виконкому Роменської міської ради. 

Треба зазначити, що метою конкурсу є підвищення гарантій соціально-трудових прав працівників через колективні договори, розповсюдження позитивного досвіду підприємств, установ та організацій, що забезпечують через колективні договори надання додаткових пільг та гарантій. 

На сьогодні головним нормативно-правовим актом, який регулює майже всі відносини, що виникають в межах підприємства, є колективний договір. Він містить зобов’язання сторін у сфері трудових, виробничих та інших соціально-економічних інтересів, також нормативні положення, що встановлюють умови праці, оплату праці, режим робочого часу й часу відпочинку та інше. 


Відділ з питань внутрішньої політики

© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2020
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua