www.romny.osp-ua.info

Роменці привезли нагороди з фестивалю героїко-патріотичної пісні
11.05.2011

Днями в Чернігівському обласному центрі філармонії відбувся фестиваль героїко-патріотичної пісні серед працівників органів і підрозділів МНС України. Захід був присвячений Дню Перемоги у Великій Вітчизняній війні та 15-й річниці створення МНС. 


Продемонструвати розмаїття творчих здібностей, регіональні особливості народного мистецтва та зробити внесок у розвиток культури й популяризацію героїко-патріотичної пісні, на фестиваль прибуло близько 150-ти конкурсантів з усіх обласних і міських оперативно-рятувальних гарнізонів, навчальних закладів та окремих підрозділів МНС України. 


У перший день журі, до складу якого увійшли заслужений артист України, художній керівник Центру музичного мистецтва МНС Сергій Пламаділ, заслужений діяч мистецтв України Євген Пухлянко та заслужені артисти України Василь Волощук, Анатолій Гнатюк і Володимир Гришин, прослуховувало й оцінювало виступи конкурсантів. Серед розмаїття чудових героїко-патріотичних пісень у виконанні талановитих учасників фестивалю було визначено чимало кращих виконавців. Всі вони наступного дня взяли участь у гала-концерті та створили яскраве пісенне свято, на яке завітали ветерани Великої Вітчизняної війни, мешканці Чернігова та працівники обласного оперативно-рятувального гарнізону. 


Дуже приємно, що призові місця на фестивалі зайняли талановиті роменці: начальник відділу з надзвичайних ситуацій Роменської райдержадміністрації Ігор Василенко, у номінації "Автор-виконавець", та духовий оркестр 2-го Спеціального регіонального центру швидкого реагування, в номінації "Вокально-інструментальний ансамбль", солісти Вікторія Пачковська та Олександр Сердюк. 

Вітаємо наших земляків! Так тримати!

© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2020
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua