www.romny.osp-ua.info

Податкова інформує
17.06.2011
Звітність в електронному вигляді – один із пріоритетних напрямів роботи податкової служби
 
 На даний час одним із пріоритетних напрямів роботи податкової служби є впровадження подання податкової звітності в електронному вигляді. На сьогоднішній день зусилля держави і податківців направлені на створення сприятливих умов для ведення підприємницької діяльності суб”єктами господарювання. 

І одним із загальних кроків на шляху до згоди між податковою службою і платниками податків є впровадження електронного документообігу. Фахівцями надається необхідна практична і консультаційна допомога по впровадженню і використанню системи електронної звітності, постійно ведуться роз”яснення відносно переваг подачі в електронному вигляді.

 В Роменській МДПІ є всі технічні можливості та якісне програмне забезпечення для приймання в автоматичному режимі податкової звітності, яку платники податків надсилають через мережу Інтернет.
 Масове впровадження подання звітності в електронному вигляді покращить якість обслуговування платників податків, адже це ліквідує:

- 
черги в ДПІ;
-  зменшить паперовий документообіг;
-  скоротить строки проведення перевірок та покращить їх якість.
-  Платники ПДВ відповідно до Закону України “Про податок на додану вартість“ обов”язково ведуть реєстри отриманих та виданих податкових накладних та надають їх до органів ДПС в електронному вигляді.При надходження реєстрів до податкових органів здійснюється співставлення реєстрів отриманих та виданих податкових накладних платника податків та його контрагентів. Виявлення розбіжностей, або відсутність підтверджуючих реєстрів податкових накладних контрагента унеможливлює проведення зустрічної перевірки в автоматизованому режимі, а це вже є підставою для проведення документальної перевірки діяльності платника податків.

Крім того, нормами Податкового кодексу встановлено, що реєстрація податкових накладних повинна здійснюватися у Єдиному реєстрі податкових накладних:
-  більше 1 млн.грн. - з 1 січня 2011 року;
-  більше 500 тис.грн. - з 1 квітня 2011 року;
-  більше 100 тис. грн. - з 1 липня 2011 року;
-  більше 10 тис.грн. - з 1 січня 2012 року.
-  Обов`язковою умовою залишається вимога надання усіма платниками податку на додану вартість разом з декларацією копій реєстрів в електронному вигляді.
 
Звітність, надіслана до податкового органу електронною поштою через мережу Інтернет із застосуванням посилених сертифікатів ключів електронного цифрового підпису, не потребує дублювання на паперових носіях.
 Така система передачі електронних звітів значно прискорює здавання звітності та забезпечує отримання відповідних квитанцій про підтвердження дати та часу подання звіту, надає можливість оперативно отримати інформацію про стадію проходження електронного звіту та гарантує, що звіт буде своєчасно доставлений в інспекцію.
 Для того, щоб здійснювати подання звітних документів до податкової служби в електронному вигляді, потрібно укласти договір з податковою інспекцією про визнання електронних документів.

- 
Шановні платники податків ! Покваптеся з укладенням договорів, адже для отримання посилених сертифікатів ключів електронного цифрового підпису потрібен час. Робота з програмним забезпеченням потребує певних навичок. Тому бажано, щоб Ви заздалегідь отримали ключі і попрактикувались в роботі з програмою, що знизить у подальшому виникнення у Вас питань технічного характеру.
 
Відправка звітності до органів Державної податкової служби засобами Інтернет - це гарантія своєчасної доставки звітів.
-  Долучитись до цієї форми подання звітності та отримати програмне забезпечення можна в підрозділах інформатизації процесів оподаткування державних податкових інспекцій за місцем реєстрації платників податків.
Нагадуємо, що отримати компетентну консультацію щодо подання звітності в електронному вигляді і укладенню договорів можна в підрозділі інформатизації процесів оподаткування Роменської МДПІза адресою : м. Ромни, вул. Пролетарської солідарності, 37б, каб. 18, або за тел. 5-13-61.
 
Роменська МДПІ
 
 Знову про заробітну плату на робочих місцях

 Рівень надходження податку з доходів фізичних осіб в бюджет знаходиться в прямій залежності від рівня нарахованої заробітної плати. 
 Дуже важливо щоб працівники отримували заробітну плату не в «конвертах», а офіційно, саме в такому випадку місцевий бюджет має стабільні надходження. Сьогодні фахівці Роменської міжрайонної державної податкової інспекції продовжують роботу по легалізації заробітної плати, приділяючи особливу увагу виявленню схем та механізмів її невиплати, погашенню заборгованості та перерахуванню податку з доходів фізичних осіб в бюджет, оформленні найманих працівників відповідно до чинного законодавства. Постійно звертається увага керівників підприємств, організацій та фізичних осіб-підприємців на обов`язковому оформленні трудових відносин із найманими працівниками, на недопущенні виплати заробітної плати у розмірі, меншому за встановлений законодавством рівень.

 З метою упередження правопорушень у сфері оплати праці та збільшення надходжень до бюджету податку з доходів фізичних осіб на протязі січня – травня 2011 року Роменською МДПІ проведено 52 перевірки суб’єктів господарювання. За наслідками яких донараховано 9,9 тис.грн. податку з доходів фізичних осіб, виявлено незареєстрованими 55 найманих працівників. Винні особи притягнуті до адміністративної відповідальності, передано 10 справ до прокуратури.
 Проведено 26 зустрічей з керівниками підприємств та суб”єктами господарювання, які виплачують заробітну плату меншу ніж встановлено законодавством, та по питанню нарахування і своєчасного перерахування ПДФО. Тож, у котре нагадуємо роботодавцям та громадянам, що незареєстрований належним чином працівник ризикує залишитися без права на отримання пільг та виплат, гарантованих державою, особливо при нарахуванні пенсії. Подбайте про це якомога раніше!
 
 
В.Юрченко Роменська МДПІ
 
 
ГРАФІК
особистого прийому громадян
посадовими особами
Роменської міжрайонної державної податкової інспекції
 
АДРЕСИ ПІДРОЗДІЛІВ, ЧАС РОБОТИ
Головне відділення:
42000 м.Ромни Сумської обл.вул.Пролетарської солідарності 37Б
Працює з 9 до 18 години, обідня перерва з 13 до 13-45.
Недригайлівське відділення:
42100 смт Недригайлів вул.Петровського, 2
Працює з 9 до 18 години, обідня перерва з 13 до 13-45.
Липоводолинське відділення:
42500 смт Липова Долина вул.Горького , 42
Працює з 9 до 18 години, обідня перерва з 13 до 13-45.
КЕРІВНИЙ СКЛАД
Начальник Роменської МДПІ
Полив”яний Олексій Вікторович
прийом громадян: вівторок з 14 до 19 години

 Перший заступник начальника Роменської МДПІ
 
Катерна Світлана Олександрівна
прийом громадян: середа з 14 до 19 години
Заступник начальника Роменської МДПІ –
Колпак Віталій Володимирович
Прийом громадян: червер з 09.00 до 13.00.
В.о. заступника начальника – начальника Недригайлівського відділення
 Сліпченко Олександр Олексійович
 прийом громадян: понеділок з 14 до 19 години
Заступник начальника - начальник Липоводолинського відділення
Сліпченко Олександр Олексійович
прийом громадян: вівторок з 14 до 19 години
Поштові скриньки для подання електронної звітності

zvit @sta.gov.ua
Довідник телефонів Роменської МДПІ
Телефон
Абонент
5-13-57
Начальник Роменської МДПІ
Приймальня
5-13-55
Перший заступник начальника Роменської МДПІ
5-31-75
Заступник начальника Роменської МДПІ
5-31-16
Організаційно- розпорядчий відділ
Відділ кадрів
5-31-42
Адміністративно-господарський відділ
Фінансовий сектор
5-31-40
Юридичний відділ
Сектор масово-роз’яснювальної роботи
5-13-58
5-13-52
Відділ оподаткування юридичних осіб
5-13-53
5-13-59
Відділ оподаткування фізичних осіб
5-31-12
Відділ обліку та звітності
5-31-17
5-31-15
Відділ аудиту юридичних осіб
5-31-13
Відділ погашення прострочених податкових зобов’язань

5-31-74
Відділ податкової міліції
5-13-61
Відділ інформатизації процесів оподаткування
5-31-41
Відділ реєстрації та обліку платників
5-31-18
Чергова частина
(05455)
5-58-11
Начальник Недригайлівського відділення
(05452)
5-10-60
Начальник Липоводолинського відділення
 
 
 
 
 
 
ГРАФІК
особистого прийому громадян
посадовими особами
Державної податкової адміністрації в Сумській області
 
Зленко Ірина Володимирівна – голова ДПА в Сумській області – кожний перший та третій понеділок місяця з 14.00 до 19.00.
 
Ткаченко Олександр Геннадійович - перший заступник голови – кожний другий та четвертий понеділок місяця з 14.00 до19.00.
 
Гланц Володимир Наумович – в.о.першого заступника голови – начальника управління податкової міліції – кожну першу та третю середу місяця з 14.00 до 19.00.
 
Літош Світлана Олександрівна - заступник голови - щовівторка з 14.00 до 19.00.
 
Малиш Сергій Володимирович - заступник голови – щосереди з 14.00 до 19.00
 
Мінченко Володимир Іванович - заступник голови щочетверга з 14.00 до 19.00.
 
Пересадько Борис Васильович - начальник регіонального управління Департаменту контролю за виробництвом та обігом спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів ДПА України у Сумській області - щопонеділка з 14.00 до 19.00.
 
Марченко Олександр Миколайович - начальник відділу апеляцій - щосереди з 9.00 до13.00.
 
Проценко Євген Олександрович - начальник відділу внутрішньої безпеки при ДПА в Сумській області Управління внутрішньої безпеки ДПА України – другий та четвертий четвер місяця з 14.00 до 19 .00
 
 
© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2020
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua