www.romny.osp-ua.info

Ромни: Створено раду підприємців при міському голові
26.08.2011

На виконання розпорядження голови Сумської обласної державної адміністрації від 06.07.2011 № 473 «Про раду підприємців при Сумській обласній державній адміністрації» розпорядженням міського голови від 15.08.2011 № 151, з метою залучення суб’єктів малого бізнесу до вирішення нагальних питань розвитку підприємництва та залучення суб’єктів господарювання до формування державної політики у сфері підприємництва створено раду підприємців при міському голові та затверджено її склад в кількості 15 осіб. 

До складу ради підприємців увійшли представники профспілкових та громадських організацій міста, керівники підприємства малого бізнесу, приватні підприємці. 

25 серпня 2011 року в малому залі засідань міської ради відбулися установчі збори ради підприємців.
На зборах обрано голову ради - Козаченко Наталію, яка є головою профспілки працівників кооперації та інших форм підприємництва, членом ради підприємців при Сумській обласній державній адміністрації. Першим заступником – приватного підприємця Коробку Олександра, і заступником – приватного підприємця Магденко Юлію. 

Козаченко Наталія подякувала присутніх за довіру та виразила надію на плідну співпрацю ради підприємців з представниками підприємництва міста та міською владою. 

Членами ради підприємців обговорено та схвалено положення про раду підприємців при Роменському міському голові, а також розглянуто питання організації роботи ради підприємців та перелік питань що планується до розгляду на наступних засіданнях. 


Управління економічного розвитку Роменської міської ради

© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2020
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua