www.romny.osp-ua.info

Влада і бізнес
19.09.2011

В залі засідань міської ради відбулася зустріч міського голови з підприємницьким активом міста, представниками контролюючих органів та керівниками структурних підрозділів виконавчого комітету присвячена питанням дерегуляції підприємницької діяльності. 

Даний захід було організовано в рамках виконання доручення Прем’єр-міністра України від 02.09.2011 та реалізації Стратегії розвитку Сумської області до 2015 року «Нова Сумщина – 2015». 

Метою зустрічі було обговорення проблемних питань розвитку підприємництва та визначення шляхів їх розв’язання.
У вступному слові міський голова підкреслив, що сьогодні дуже важливо налагодити дієвий механізм взаємодії влади і бізнесу, вести відкритий діалог для вирішення як питань функціонування підприємництва, так і проблем соціально-економічного життя міста. 

Присутні на зустрічі були ознайомлені з заходами Уряду, спрямованими на дерегуляцію господарської діяльності в сфері малого підприємництва, та активно обговорили проблемні питання в сфері оподаткування, надання звітності, містобудування, земельних відносин, загальнообов’язкового пенсійного страхування та інше. 

Під час зустрічі підприємці мали змогу висловити пропозиції та задати питання відповідним представникам органів нагляду та контролю, на які отримали змістовні відповіді та поради. 

Важлива увага була зосереджена на тих питаннях розвитку малого та середнього бізнесу, які потребують вирішення на державному рівні, насамперед це питання прийняття порядку встановлення малих архітектурних форм для здійснення підприємницької діяльності, удосконалення системи звітності та оподаткування для приватних підприємців, спрощення процедури оформлення найманих працівників та інше. За результатами зустрічі сформовано перелік таких питань та направлено в Сумську обласну державну адміністрацію. 


Управління економічного розвитку Роменської міської ради© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2020
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua