www.romny.osp-ua.info

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозиції громадськості містобудівного обґрунтування об’єкта
07.10.2011
Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозиціїгромадськостімістобудівногообґрунтування об’єкта – реконструкція нежитлової будівлі загальною площею 14803,7кв. м.,  під торгівельно- виробничий комплекс за адресою: м. Ромни, вул. Залізнична, 143 - б.

1. Метою проведення обговорення є: 
отримання пропозицій та зауважень по розробленому містобудівному обґрунтуванню реконструкції нежитлової будівлі загальною площею 14803,7 кв.м., під торгівельно – виробничий комплекс у м. Ромни по вул. Залізничній, 143 – б. Містобудівним обґрунтуванням передбачається зміна функціонального призначення промислового об'єкту з проведенням його реконструкції, виконанням повного благоустрою прилягаючої території, створення робочих місць.

2.Основні
техніко- економічні показники:
Поверховість1 поверх;
Площа забудови -1,48 га
Загальна площа -14803 кв. м.
Будівельний об'єм- 177636 куб. м.

3.Відомості про
замовника та проектну організацію:
Замовник- гр. Чванкін Роман Віталійович.
РозробникТОВ НВП « Гарпун» м. Суми.

4.Підстава для
розроблення містобудівного обґрунтування- рішення виконавчого комітету Роменської міської ради №263 від 26.11 2010 року «Про надання дозволу гр. Чванкіну Р.В., на виготовлення містобудівного обґрунтування на реконструкцію нежитлової будівлі».
4.Місце ознайомлення з містобудівною документацією та надання пропозицій: відділ містобудування та архітектури виконавчого комітету Роменської міської ради, який знаходиться за адресою: м. Ромни,  вул. Луценка,19, тел 2-12-63.
5.Відповідальна особа за організацію розгляду пропозицій - начальник відділу містобудування та архітектури – Литвиненко Ю.А.
6.Строк подання та строк завершення розгляду пропозицій– в 10 денний термін з моменту публікації у засобах масової інформації та на офіційному сайті виконавчого комітету Роменської міської ради.
 
Заступник міського голови                                                                         
А. Г.
Жарий
 
© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2020
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua