www.romny.osp-ua.info

Запровадження безготівкових розрахунків
13.10.2011

Постановою Кабінету Міністрів України від 29.09.2010 року №878 «Про здійснення розрахунків за продані товари (надані послуги) з використанням спеціальних платіжних засобів» визначені умови запровадження обов’язкового приймання спеціальних платіжних засобів в оплату за продані товари та надані послуги. 

Відповідно пункту 1 даної постанови суб’єкти господарювання, в т.ч. суб’єкти малого підприємництва, які здійснюють діяльність у населених пунктах з чисельністю населення від 25 до 100 тисяч осіб у сфері продажу товарів, ресторанного господарства та послуг, і відповідно до законодавства використовують реєстратори розрахункових операцій, повинні здійснити перехід на обов’язкове приймання спеціальних платіжних засобів (карток) для здійснення розрахунків за продані товари та надані послуги в термін до 31 грудня 2011 року.
Підприємства торгівлі з торговельною площею до 20 кв. метрів (крім автозаправних станцій) звільнені від обов’язкового установлення терміналів для приймання спеціальних платіжних засобів. 

Встановлення терміналів для здійснення безготівкових розрахунків здійснюється банківськими установами, тому для вирішення даного питання суб’єкти господарювання повинні звернутися в банк з відповідною заявою.

Управління економічного розвитку міської рад

© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2020
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua