www.romny.osp-ua.info

У залі засідань виконкому міської ради відбулася апаратна нарада при міському голові, на якій було розглянуто 3 важливих питання
17.11.2011

1. Про стан виконання розпорядження міського голови від 08.02.2011 № 24 «Про затвердження міських заходів з розв’язання проблем зайнятості населення у 2011 році». 

Заступник міського голови Яковенко О.Ф. проінформував, що протягом січня-жовтня 2011 року Роменським міжрайонним центром зайнятості населення працевлаштовані 968 осіб, в т.ч. за рахунок надання дотацій роботодавцям – 31 особу, на заброньовані робочі місця – 22 особи. Протягом року укладено 6 договорів на проведення оплачуваних громадських робіт за рахунок усіх джерел фінансування на 216 робочих місць. Брало участь у цих роботах 175 чоловік. Одноразову допомогу по безробіттю для організації підприємницької діяльності за 6 місяців 2011 року отримали 26 осіб. По місту у січні-жовтні 2011 року створено всього 869 робочих місць, що становить 102,2% від річного завдання (850 робочих місць) 

Міський голова дав доручення щодо проведення більш активної роботи щодо залучення безробітних на громадські роботи.
2. Про виконання делегованих повноважень, передбачених п.10 ч.б) ст..34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: Встановлення відповідно до законодавства розмірів і порядку виплати щомісячної допомоги особам, які здійснюють догляд за самотніми громадянами, які за висновком медичних закладів потребують постійного стороннього догляду. 

Заступник міського голови Яковенко О.Ф. проінформував присутніх, що відповідно до п.2 постанови КМУ від 26 липня 1996 року № 832 «Про підвищення розмірів державної допомоги окремим категоріям громадян» управління праці та соціального захисту населення призначає щомісячну компенсацію непрацюючим працездатним особам, які доглядають за інвалідом І групи та за престарілими, який досяг 80-річного віку в розмірі 4 грн.80 коп. щомісячно. Станом на 01.11.2011 року вищезазначену допомогу виплачено 17 одержувачам на суму 2.№ тис. грн. 

Відповідно до постанови КМУ від 29 квітня 2004 № 558 «Про затвердження Порядку призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги. Компенсація призначається виходячи з прожиткового мінімуму для працездатних осіб у таких розмірах:
15% фізичним особам, які надають соціальні послуги інвалідам І групи;
10% фізичним особам, які надають соціальні послуги громадянам похилого віку, інвалідам ІІ групи, дітям-інвалідам;
7% фізичним особам, які надають соціальні послуги інвалідам ІІІ групи та хворим.
Компенсація особам пенсійного віку призначається у зазначених розмірах, виходячи з прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність. 

Станом на 01.11.2011 року виплачено компенсацій 276 особам на суму 269,4 тис.грн.
3. Інформація керівників окремих управлінь, відділів, підприємств і установ, від яких залежить стабільна ситуація в місті, про актуальні питання роботи та проблеми тижня. Основною проблемою є заборгованість за газ. Міський голова дав доручення відповідним службам щодо відпрацювання даного питання та проведення роз’яснювальної роботи серед населення щодо можливих наслідків несвоєчасної оплати за газ. 

Міський голова підвів підсумки звіту міського голови разом із депутатами. Відбулося 6 зустрічей в кварталах міста. Але, на жаль, не всі депутати прийняли участь у звітуванні перед громадою міста. За результатами зустрічей видано розпорядження міського голови. Всі побажання та зауваження будуть враховані в роботі. Також міський голова наголосив, що потрібно проводити реформування в управлінні економічного розвитку та житлово-комунальній сфері. Заступникам міського голови потрібно більш відповідальніше відноситись до виконання своїх посадових обов’язків.


За інформацією загального відділу

© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2020
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua