www.romny.osp-ua.info

22.11.2011 відбулася апаратна нарада, яку провів секретар міської ради Цецюр М.С.
22.11.2011

Жарий А.Г., заступник міського голови, поінформував про стан виконання розпорядження міського голови від 23.03.2011 № 53 «Про оголошення місячників і толок по санітарному очищенню і благоустрою міста». У зв’язку з виконанням дане розпорядження знято з контролю. 

Панченко Я.М., начальник управління праці і соціального захисту населення поінформував про стан виконання розпорядження міського голови від 12.12.2007 № 322 «Про затвердження міських заходів на 2008-2011 роки "Ромни – територія повноцінного життя» за такими напрямками: створення умов для безперешкодного доступу інвалідів до місць громадського призначення та об’єктів соціальної інфраструктури; сприяння працевлаштуванню, здобуттю освіти і професійній підготовці інвалідів; матеріально-побутове і медичне забезпечення інвалідів; сприяння активному життю осіб з обмеженими можливостями; сприяння діяльності громадських організацій інвалідів, благодійництву та меценатству. Робота по виконанню даного розпорядження триває. 

Проценко О.В., заступник міського голови, керуюча справами виконкому, акцентувала увагу керівників структурних підрозділів виконкому міської ради на вимогах Закону України «Про доступ до публічної інформації», зокрема статті 15 на основі результатів моніторингу офіційних сайтів міських рад і райдержадміністрацій, проведеного відділом забезпечення доступу до публічної інформації Сумської облдержадміністрації. Проценко О.В. наголосила на тому, що маючи значний потенціал, структурні підрозділи не доклали належних зусиль для наповнення офіційного сайту міської ради – за результатами моніторингу щодо розміщення публічної інформації сайту відведено 9 місце. 

Традиційно керівники окремих управлінь, відділів, підприємств і установ, від яких залежить стабільна ситуація в місті, надали інформацію про актуальні питання роботи. 


За повідомленням загального відділу

© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua