www.romny.osp-ua.info

Сумщина – приклад співпраці бізнесу та влади
29.11.2011

«Цінова ситуація на агропродовольчому ринку Сумщини залишається стабільною»

На цьому у ході селекторної наради Міністерства аграрної політики та продовольства України наголосив заступник голови облдержадміністрації Сергій СЛИЗЬКИЙ.

Заступник міністра аграрної політики та продовольства України Сергій МЕЛЬНИК назвав Сумщину прикладом для інших регіонів України. Розвиток інфраструктури аграрного ринку, на важливості якого наголошують Президент України Віктор ЯНУКОВИЧ та Прем’єр-міністр України Микола АЗАРОВ, відбувається в області завдяки співпраці обласної влади та інвесторів за рахунок впровадження «єдиного інвестиційного вікна».

«Нашим завданням є не лише вирощування продукції, а й її збереження. Від цього залежить цінова ситуація на агропродовольчому ринку», – підкреслив Сергій Слизький.

За словами куратора галузі агропромислового комплексу, в порівнянні з початком листопада спостерігається зниження роздрібних цін на картоплю, капусту, буряк та цибулю в середньому на 7%. При цьому рівень оптово-відпускних цін виробників овочевої продукції на 3-10% нижчий, ніж у середньому по Україні. Загалом спостерігається зниження роздрібних цін на продукцію місцевих виробників від 2 до 9%.

З метою забезпечення населення області продовольством, цінової стабілізації на споживчому ринку та запобігання дефіциту соціально значущих продовольчих товарів на ринках міст і селищ міського типу регіону проводяться продовольчі ярмарки та торгові дні.

За інформацією офіційного сайту Сумської обласної державної адміністрації

© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2020
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua