www.romny.osp-ua.info

Юрій Чмирь: «Робоча поїздка Президента України Віктора Януковича на Сумщину стане новим імпульсом до розвитку регіону»
29.11.2011

Про це голова облдержадміністрації заявив під час брифінгу

За словами Юрія Чмиря, Президент здійснив робочу поїздку до Сумської області, аби ознайомитися з ходом реалізації ініційованих ним реформ та виконання основних положень Програми «Україна для людей».

«Сумщина продемонструвала Главі держави свій потенціал. На конкретних прикладах ми довели, що область вийшла на новий рівень розвитку. Втілюючи реформи Президента в усіх галузях економіки та господарювання, ми маємо результати, які підтверджують правильність обраного нами курсу», – зазначив Юрій Чмирь.

Віктор Янукович побував у Сумському ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» ім. І.Г.Харитоненка, де вручив Прапор навчального закладу кадетам.

За словами Юрія Чмиря, Президент був вражений реконструйованим театром для дітей та юнацтва, високо оцінив темпи та якість робіт на об’єкті.

Глава держави також взяв участь у церемонії запуску випробувального комплексу для насосного обладнання ПАТ «Сумський завод насосного та енергетичного машинобудування «Насосенергомаш», відкритті новозбудованого цеху виробництва печива та бісквітів Тростянецької шоколадної фабрики ПАТ «Крафт Фудз Україна».

«Сьогодні вся владна вертикаль демонструє єдність в питаннях подальшого реформування держави, усіх сфер життєдіяльності суспільства. Влада розуміє необхідність таких реформ, відчуває всю відповідальність за їх проведення і робить все, аби життя людей покращилося. Заручившись підтримкою Президента, ми рухаємося шляхом розбудови нової конкурентоспроможної Сумщини, нової заможної України», – підсумував Юрій Чмирь.


За інформацією офіційного сайту Сумської обласної державної адміністрації

© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2020
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua