www.romny.osp-ua.info

Юрій ЧМИРЬ: «Залучаючи інвестиції, ми розвиваємо території, зміцнюємо економіку області»
05.12.2011

На цьому у ході семінару-наради «Будуємо разом нову Сумщину» наголосив голова облдержадміністрації.

«Сумщина поступово рухається до наміченої мети – входження регіону до п’ятірки найбільш економічно розвинутих областей України. Це стало можливим завдяки реалізації реформ, ініційованих Президентом України Віктором ЯНУКОВИЧЕМ та конструктивній співпраці влади і бізнесу, яка дає соціально-значущі результати», – наголосив Юрій ЧМИРЬ.

У нараді, що проходила на базі концерну «Укрросметал», взяли участь голови районних, сільських, селищних та міських рад Великописарівського, Краснопільського, Лебединського, Липоводолинського, Недригайлівського, Охтирського, Роменського, Сумського та Тростянецького районів.

«Працюючи злагоджено з обласною владою, ми комплексно підходимо до тих проблем, які сьогодні існують в районах, сприяємо поліпшенню життя людей», – зазначив голова ради директорів промислових підприємств при обласній державній адміністрації, почесний президент концерну «Укрросметал» Григорій ДАШУТІН.

«Завдяки небайдужості керівництва Сумщини до проблем районів, ми відроджуємо села, забезпечуємо їх жителів роботою та за підтримки інвесторів, розвиваємо інфраструктуру», – запевнила голова Сумського регіонального відділення Всеукраїнської Асоціації сільських та селищних рад Надія МАСАЛІТІНА.

У рамках семінару-наради між Сумським обласним благодійним фондом «Благовіст» і Сумським регіональним відділенням Всеукраїнської Асоціації сільських та селищних рад було підписано Меморандум про співпрацю на 2011-2016 роки. 


За інформацією офіційного сайту Сумської обласної державної адміністрації

© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2020
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua