www.romny.osp-ua.info

Влада та громадськість: діалог заради майбутнього
06.12.2011

Ірина БОГДАНОВА: «Розбудова інформаційного простору – підґрунтя поглиблення демократичних процесів у регіоні»

Таке переконання висловила начальник головного управління зв’язків з громадськістю облдержадміністрації Ірина БОГДАНОВА під час брифінгу щодо розвитку інформаційного простору області.

«Виконуючи завдання Президента України Віктора ЯНУКОВИЧА щодо налагодження діалогу між керівництвом області та громадськістю, на Сумщині налагоджена широка інформаційно-роз’яснювальна робота з актуальних питань державної політики, зокрема належного інформаційного супроводу соціально-економічних реформ, які проводяться в країні», – поінформувала Ірина Богданова.

За її словами, одним із оперативних джерел інформування громадськості про події, які відбуваються за участю керівництва регіону, є офіційний сайт Сумської обласної державної адміністрації.

«Найближчим часом офіційний сайт Сумської обласної державної адміністрації буде оновлено, зокрема з’явиться тримовна версія новин: українською, російською та англійською», – повідомила Ірина Богданова.

Як зазначила начальник головного управління зв’язків з громадськістю облдержадміністрації, сьогодні Сумщина стоїть на порозі масштабного запровадження цифрового наземного ефірного мовлення. Наразі дві телерадіокомпанії області (обласна державна телерадіокомпанія і Академ-TV) вибороли право виходу в ефір у цифровому форматі.

Ірина Богданова зупинилася також на проведенні обласного творчого конкурсу журналістів «Нова Сумщина».

Наразі подано заявки від 38 засобів масової інформації щодо участі в конкурсі. Серед номінацій, за якими будуть визначатися переможці, – «Кращий журналістський матеріал», «Журналіст року», «Творче довголіття», «Краща редакція телемовлення» та «Краща редакція радіомовлення», «Дебют року», «Акція року».

Наприкінці цього року буде підбито підсумки конкурсу та нагороджено переможців, наголосила Ірина Богданова.

Другий рік поспіль в області буде проведено свято «Перлини Сумщини», у рамках якого громадськість визначить кращих працівників підприємств, організацій та установ, що зробили помітний внесок у розвиток регіону протягом 2011 року.

«Інформацію про подію та осіб, які заслуговують на вшанування, кожен бажаючий може подати до 20 грудня 2011 року за телефоном: 22-12-40 та в електронному вигляді надіслати на електронну скриньку: polit@state-gov.sumy.ua», – зауважила начальник головного управління зв’язків з громадськістю.

«За останні два роки комунікація між владою та ЗМІ набула нових обрисів, діалог став відвертим та постійним, що свідчить про відкритість керівництва регіону та готовність до плідної співпраці на благо нової Сумщини», – підкреслила Ірина Богданова.


За інформацією офіційного сайту Сумської обласної державної адміністрації

© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2020
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua