www.romny.osp-ua.info

Правова свідмість громадян – основа демократичної держави
08.12.2011

Сумщина долучилась до Всеукраїнського тижня права

«Низка тематичних заходів, що проводяться в обласній дитячій бібліотеці ім. М. Островського, має на меті сформувати повагу до держави і права, підняти рівень правової культури молоді, виховати нетерпиме ставлення до правопорушень і злочинності», – зазначила начальник управління культури і туризму облдержадміністрації Олена МЕЛЬНИК.

З метою підвищення правової освіти для працівників бібліотеки проведено засідання «круглого столу» на тему «Трудова функція працівника за проектом Трудового кодексу України». Начальник міського управління юстиції Сергій САМОЙЛЕНКО та головний спеціаліст управління Пенсійного фонду в місті Суми Ірина БАЗІЛЬ розповіли про право людини на безпечні умови праці, основні засади пенсійної реформи, відповіли на запитання членів трудового колективу.

У рамках тижня права для учнів загальноосвітньої школи I-III ступенів №12 проведено зустріч на тему «Знай свої права, виконуй свої обов’язки».

Вихованці дитячих садків обласного центру відвідали правознавчу годину «Рости вільно і гідно».

У відділах обслуговування для читачів бібліотеки організовано книжкову виставку «Порушення прав у казках», «Ти і закон». Експозиція репрезентує книги та періодичні видання, що знайомлять юних користувачів з основними законами держави, підвищують рівень юридичної обізнаності, формують правову свідомість.

Найближчим часом юні користувачі бібліотеки візьмуть участь у літературно-правознавчій мандрівці «Права казкових героїв» та брейн-рингу «Юним знавцям права».

За матеріалами сайту Сумської обласної державної адміністрації

© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2020
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua