www.romny.osp-ua.info

Поріс чорнобилем Чорнобиль – бідою нашою поріс
16.12.2011

Пам'ять… Саме вона є рушієм еволюційного поступу в майбутнє й оберегом найвищих загальнолюдських цінностей. 


На базі Роменської спеціалізованої загальноосвітньої школи №2 ім. акад. А.Ф. Йоффе за участю працівників центральної міської бібліотеки ім. Бориса Антоненка-Давидовича, для учнів 9-х класів відбувся вечір-меморіал на тему: «Поріс чорнобилем Чорнобиль – бідою нашою поріс». 


Продемонстровані на заході відеоматеріали засвідчили, що Чорнобиль – не лише велика трагедія, а й символ безмежної мужності наших земляків. Так, учні дізналися про випускників своєї школи: Колчина В.В., кандидата технічних наук, провідного наукового співробітника НДЦ БТС Міністерства оборони Росії та Висоцького В.М., кандидата технічних наук, доцента, полковника у відставці. Ці люди відчули на собі гіркий присмак чорнобильського неба.

Слухаючи спогади запрошених на захід ліквідаторів - ветерана-бактеріолога Шкромиду Л.М., майстра з будівельно-дорожніх робіт Білоцерківського В.Т., молодь відчула, як і донині серця ліквідаторів ятрить незгасна пам'ять про побратимів.

Працівник центральної міської бібліотеки для дорослих Людмила Кубатко познайомила учнів з фотоальбомами, книгами, періодичними виданнями, які акцентують увагу на мужності і героїзмі тих, хто взяв на себе жар полум’я і смертоносне дихання реактору.

Захід засвідчив, що всі ліквідатори аварії на Чорнобильській АЕС гідні того, щоб їх вірність своєму обов’язку була прикладом для майбутніх поколінь.

Людмила Кубатко, бібліотекар відділу
обслуговування центральної міської бібліотеки для дорослих

© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2020
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua