www.romny.osp-ua.info

Свято в гості завітало
21.12.2011

Веселі, спритні, завзяті – саме такими виявили себе учасники низки новорічно-різдвяних заходів, які проведені в місті цими днями. Демонструючи свої вміння, учні загальноосвітніх шкіл міста декламували вірші, співали пісні, отримуючи гостинці від організаторів заходів.

 

 

 

 

 


 Акція «Збережи ялинку» та «Замість ялинки - букет» розвинули у творчо обдарованої учнівської молоді не тільки естетичні смаки, але й сприяли екологічному вихованню.
Справді, дитячим фантазіям немає меж. Вироби, представлені на акції, вражали своєю красою, неповторністю та оригінальністю. 

 

 

 

 

 

Своєрідним звітом про роботу за рік стала концертна програма, презентована в міському будинку культури учнівським та педагогічним колективами дитячої музичної школи.

 

 

 

 

 

Особлива увага у ці святкові дні приділена дітям пільгової категорії. Так, для дітей-сиріт, дітей-інвалідів, дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей Святий Миколай передав солодкі подарунки, які вручили маленьким роменцям заступник міського голови Володимир Дудко, генеральний директор ТОВ «Роменський завод продтоварів», депутат обласної ради, радник губернатора Сумщини Олександр Саєнко, підприємець Юлія Панова.

 

 

 

 


 

За інформацією відділу з питань внутрішньої політики

© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2020
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua