www.romny.osp-ua.info

21.12.2011 міський голова Калашник М.К. провів засідання виконавчого комітету міської ради
22.12.2011

До порядку денного було внесено 38 питань, з яких 4 – в порядку контролю за станом виконання раніше прийнятих рішень.

На засіданні було задоволено протести Роменського міжрайонного прокурора на рішення виконавчого комітету Роменської міської ради № 233 від 18.09.2009 «Про затвердження умов проведення конкурсу на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в місті Ромни» і № 242 від 26.10.2011 «Про проведення відкритих конкурсів на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в місті Ромни», у зв’язку з чим не затверджено рішення конкурсного комітету з підготовки та проведення відкритих конкурсів на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в місті Ромни від 09.12.2011.

Прийнято рішення, проекти яких подано Роменським міськрайонним центром зайнятості населення, – «Про організацію та проведення оплачуваних громадських робіт у 2012 році» і «Про бронювання та квоту робочих місць на 2012 рік для працевлаштування громадян, які потребують соціального захисту і не здатні на рівних конкурувати на ринку праці».

Начальник головного управління міського господарства Кочерга М.Г., поінформував про стан виконання рішення виконкому міської ради від 19.11.2011 № 265 «Про інвентаризацію об’єктів зовнішньої реклами в місті», зокрема про завершення роботи по інвентаризації, в результаті якої виявлено, що із 484 наявних об’єктів тільки 285 мають дозвіл й уклали відповідні угоди з управлінням. Під час перевірки 3 власники реклами уклали угоди, 18 подали заяви на оформлення дозволів, 88 відмовилися від узаконення й демонтували рекламні засоби. На сьогодні власники реклами заборгували управлінню 77,3 тис. грн.

Прийнято рішення «Про закріплення зупинок громадського транспорту за підприємствами, установами, організаціями». Найближчим часом у місті буде проведено конкурс на розміщення тимчасових споруд із зупинками громадського транспорту.

З метою забезпечення безпосередньої роботи з одержувачами адміністративних послуг, відповідно до чого всі процеси, пов’язані з наданням адміністративних послуг, відбуваються безпосередньо між адміністративними органами без участі замовника, прийнято рішення «Про Центр надання адміністративних послуг в місті Ромни».

Виконкомом міської ради затверджено розмір фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію.

Усі рішення буде опубліковано на офіційному сайті міської ради в розділі «Нормативно-правові акти».

За повідомленням загального відділу

© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2018
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua