www.romny.osp-ua.info

Сімнадцята сесія міської ради
26.12.2011

23.12.2011 відбулася сімнадцята сесія Роменської міської ради шостого скликання, яку провів міський голова Калашник М.К. У засіданні взяли участь 41 депутат із 46 обраних. На сесії був присутній заступник голови Сумської обласної ради Ребенко І.М.
До порядку денного було внесено 49 питань із різних галузей життєдіяльності міста. 

На початку засідання секретар міської ради оголосив депутатські запити, по яким були прийняті відповідні рішення.
Потім депутати перейшли до розгляду питань регулювання земельних відносин та використання майна комунальної власності.
Далі депутати затвердили Програму зайнятості населення м. Ромни на 2012-2013 роки та Програму приватизації комунального майна та переліків об’єктів, що підлягають приватизації у 2012-2013 роках, внесли зміни до Міської цільової соціальної програми реформування системи закладів для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, заслухали інформацію про хід виконання програми «Репродуктивне здоров’я нації до 2015 року в м. Ромни». 

Також депутати затвердили Порядок переведення житлових приміщень у нежитлові під розміщення об’єктів невиробничої сфери і нежитлових приміщень у житлові в м. Ромни та погодили проект рішення «Про Порядок розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території міста Ромни». 

Міська рада прийняла рішення про створення комунального закладу «Роменська міська мала академія наук учнівської молоді», метою якого є пошук, відбір, розвиток і підтримка творчих, здібних та обдарованих школярів.
Депутати затвердили план роботи Роменської міської ради на І півріччя 2012 року та розглянули ряд інших питань.Відділ організаційної та кадрової роботи

© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2020
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua