www.romny.osp-ua.info

Журналісти репрезентують Нову Сумщину в Прикарпатті
11.01.2012

Переможці творчого журналістського конкурсу «Нова Сумщина», ініційованого головою облдержадміністрації, у рамках прес-туру вирушили до Івано-Франківської області

«Започаткувавши 6 червня журналістський конкурс, Юрій ЧМИРЬ пообіцяв, що переможці творчих змагань будуть нагороджені туристичною мандрівкою до Івано-Франківщини. Сьогодні ця поїздка стартувала. Голова облдержадміністрації дотримав свого слова», – наголосила начальник головного управління зв’язків з громадськістю облдержадміністрації Ірина БОГДАНОВА.

За її словами, обласна влада працює над поглибленням діалогу між органами влади та громадськістю, як того вимагає Президент України Віктор ЯНУКОВИЧ, створює належні умови для розвитку інформаційного простору Сумщини задля досягнення головної мети – покращення життя людей.

Програма прес-туру містить низку заходів, зокрема зустріч із губернатором Івано-Франківщини, обмін досвідом із колегами щодо впровадження в регіоні реформ Глави держави, відвідування Тисового заповідника, Садиби святого Миколая, екскурсії музеями Коломиї, Різдвяне свято з Вертепом та Маланкою.

Переможці творчих перегонів – працівники друкованих медіа, телебачення та радіо області не приховують задоволення від отриманого подарунку, очікують масу позитивних емоцій та дякують засновнику конкурсу – Юрію Чмирю.

«Ідея губернатора щодо проведення в області журналістських змагань –унікальна не тільки для області, а й для країни в цілому. Для журналістів потрібен стимул до роботи, а якщо це прес-тур до Західної України, то іншої винагороди й не побажаєш», – зазначила переможець номінації «Журналіст року», представник обласної громадсько-політичної газети «Сумщина» Ірина ВЕРТІКОВА.

«Спасибі Юрію Чмирю за такий різдвяний подарунок, за можливість відвідати Івано-Франківщину, отримати незабутні враження від славних традицій українського народу», – додає колега по номінації, заступник головного редактора Недригайлівської районної газети «Голос Посулля» Жанна АБАРОВСЬКА.

«Ця поїздка – унікальний шанс дізнатися більше про те, як влаштоване життя в цьому регіоні, побачити щось нове й поділитися цим із мешканцями області. Дякуємо за це очільнику Сумщини», – зазначив головний редактор обласного радіо Олександр КУГУК, колектив якого переміг у номінації «Краща редакція радіомовлення».

 

 

За інформацією state-gov.sumy.ua

 

© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2020
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua