www.romny.osp-ua.info

Різдвяний передзвін
13.01.2012

У міському Будинку культури проведено вшанування переможців ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін «Різдвяний передзвін», у якому взяли участь міський голова Микола Кирилович Калашник, генеральний директор ТОВ «Роменський завод продтоварів», радник губернатора Сумщини, депутат обласної ради Олександр Іванович Саєнко. 

Зі словами привітань звернулися до «золотої молоді» нашого міста Калашник М.К. та Саєнко О.І., які побажали їй подальших успіхів у навчанні, ще більших здобутків та досягнень. 


У ході заходу 7 учнів-переможців Всеукраїнських конкурсів та турнірів були нагороджені преміями та дипломами міського голови, 240 переможців та призерів міських олімпіад отримали грошові премії Олександра Івановича Саєнка та грамоти відділу освіти. До речі, ця традиція меценатом освіти започаткована понад 10 років тому. 

За підтримку обдарованої молоді міста та значний внесок у зміцнення матеріально-технічної бази навчальних закладів Олександру Івановичу міський голова вручив подяку.


Начальник відділу освіти З.Г.Горбик

© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2020
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua