www.romny.osp-ua.info

Станція знезалізнення буде
16.01.2012

Не один рік і, навіть, не одне десятиліття у планах міської влади одним із головних завдань - було спорудження станції знезалізнення води. Сказати, що нічого в цьому напрямку не робилося, не можна, але проект через значну вартість все більше „обростав бородою”... 

Нині ж з’явилася не тільки надія, а й впевненість: роботи таки буде завершено. Міський голова Микола Калашник серед пріоритетних напрямків визначив необхідність поставити крапку в тривалій будівельній епопопеї і з притаманною справжньому господарнику скурпульозністю особисто контролює процес. Тож незабаром в оселі роменців надходитиме вода, очищена від зайвого заліза й не лише від нього. 

Днями фахівці Конотопського підприємства „Будтехсервіс” на чолі з начальником дільниці Олегом Левенцем завершили встановлення фільтрів та виконали підземну врізку. На момент візиту на об’єкт очільника Ромен та представників ЗМІ вже „наводили марафет” – упорядковували територію біля будівлі, де встановлено обладнання з очищення води. І хоча ще необхідно виконати ряд монтажних робіт – придбати і встановити повітродувку (цю складову комплексу очистки виготовляють у Польщі), утеплити й пофарбувати труби, можна впевнено стверджувати, що станція запрацює вже в першому півріччі нинішнього року.

За інформацією міськрайонної газети «Вісті Роменщини»

© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2020
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua